Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Avengers: Infinity War Fragmanı Rekor Kırdı!

Eğlence 1 Aralık, 16:26'de eklendi
Avengers: Infinity War Fragmanı Rekor Kırdı!

Marvel’ın merakla beklenilen filmi Avengers: Infinity War’ın çok uzun süredir beklenilen fragmanı dün intibari ile sinemaseverler’in beğenisine sunulmuştu. Avengers serisinin devam niteliğinde ki 3. filmi olacak olan Avengers: Infinity War sadece 24 saat içerisinde tüm zamanların en çok izlenen fragmanı olarak tarihe geçti.

Marvel’ın sinematik evren de 60’tan fazla kahramanı birada göreceğimiz yeni filmi Avengers: Infinity War’ın fragmanı dün yayınlanmıştı. Fragmanın yayınlanmasının üzerinden henüz 24 saat gibi bir süre geçmesine rağmen fragman bu kadar kısa bir sürede tüm zamanların en çok izlenen fragmanı olmayı başararak kırılması güç bir rekora da imza attı. 2018 yılının en çok merak edilen filmlerinden birisi olan Avengers: Infinity War’ın 10 yıl gibi uzun bir süredir devam eden bir hikaye yapısının olduğunu da düşünürsek bu başarının tesadüf olmadığını söyleyebiliriz. Bu süreç içerisinde önemli olan etkenler izleyicinin sıkılmamasını sağlamak, her bir kahraman ile farklı duyguları yaşatıp, farklı dünyalar sunmakta alkışı hak etmiyor değil. Bir de buna tüm hikayelerin birleştiği çok farklı bir seri oluşturmak ve sinema rekorlarını yerle bir etmek Marvel Studios’un bu işte ne kadar başarılı olduğunun bir diğer göstergesi.

Marvel’ın süper kahramanlarını bu kez Thanos tarafından tehdit edilen dünyayı korumak için savaşırken izleyeceğiz. Thanos’u ise bir tanesi Doctor Strange’de bulunan ve diğeri de Vision’da bulunan Sonsuzluk Taşlarını ele geçirmeye çalışırken izleyeceğiz. Marvel’a göre filmin fragmanı yayınlandıktan sonraki 24 saatlik saat dilimi içerisinde 230 milyon izlenme rakamına ulaştı. Bu da tüm zamanların 24 saatlik izlenme rekoru anlamına geliyor. Bu fragman dan önceki rekor ise 2016 yılında vizyona giren Fate of the Furious filmine ait olan 139 milyonluk izlenme rakamıydı. 24 saat içerisinde 230 milyon gibi ciddi bir izlenme rakamına ulaşan Avengers: Infinity War fragmanını aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.