İ.K.
mail: ik@dizimio.com

Reklam/İşbirliği
mail: pr@dizimio.com

SORUMLU MÜDÜR
mail: haber@dizimio.com

UYARI
“Dizimio.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Dizimio.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Dizimio.com’a aittir. Dizimio.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Dizimio.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Dizimio.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Dizimio.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Dizimio.com However, sometimes the Dizimio.com uses third parties to process your information. Dizimio.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Dizimio.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Dizimio.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Dizimio.com and its services. When you use Dizimio.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Dizimio.com cookies section of our full Privacy Policy.