Thor: Ragnarok Filminden Yeni Video Paylaşıldı!

Thor: Ragnarok Filminden Yeni Video Paylaşıldı!
0

En son 4 yıl gibi  bir süre önce karşımıza çıkan Marvel evreninin uzun saçlı kahramanı Thor, bu sefer Thor: Ragnarok filmi ve kısa saçlarıyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Thor serisinin devam filminden yeni bir video paylaşıldı.

4 yıllık arada kahramanımız Thor’u her ne kadar The Avengers filmlerinde görmüş olsakta Thor: Ragnarok filmi ayrı bir önem taşıyor. Thor’un yeni filminde daha önce yine The Avengers serilerinde de karşımıza çıkan tanıdık kahramanlarda yer alıyor. Film ile ilgili daha önce paylaşılan videolarda ya da fragmanlarda ”Yeşil Dev” olarak bilinen Hulk, Thor’un kötü kardeşi Loki ve ”Üstün Büyücü” lakabıyla tanınan Doctor Strange’i görmüştük. Thor: Ragnarok’ta Thor ile birlikte savaşacak olan kahramanlarımızın düşmanı ise Ölüm Tanrıçası Hela olacak. Kıyamet günü olarak adlandırılan Ragnarok gelip çatmıştır ve gerçekleşmesi durumunda bütün Asgard’ı ve Asgardlılar’ı yok edecektir. Önceki fragmanlarda Thor’un esir alındığını ve Asgard’ı kurtarabilmek için ölümcül bir arena savaşında karşısına çıkacak olan Hulk’ı yenerek yarışmayı kazanması gereklidir.

27 Ekim’de vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Taika Waititi yapacak. Oldukça çekişmeli geçecek olan savaş ve dövüş sahnelerinin bol olduğu gözüken filmin oyuncu kadrosunda ise Cate Blanchett, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Jaimie Alexander, Benedict Cumberbatch, Idris Elba, Tessa Thompson, Jeff Goldblum, Anthony Hopkins, Karl Urban, Taika Waititi, Mark Ruffalo, Ray Stevenson gibi oyuncular bulunuyor. Marvel tarafından ”Marvel Studio’s Thor Ragnarok – Strongest Avenger? TV Clip” başlığıyla paylaşılan En Güçlü Yenilmez Kim? videosunu aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir