Thor: Ragnarok Filminden Yeni Video: İntikamcılar

Thor: Ragnarok Filminden Yeni Video: İntikamcılar
0

Marvel tarafından Thor: Ragnarok filminden Loki, Valkyrie ve Hulk’un birlikte olduğu ”İntikamcılar” takımıyla ilgili yeni bir video paylaşıldı.

Marvel sinematik evreninde en son 4 yıl gibi bir süre önce karşımıza çıkan Thor’un Thor: Ragnarok filmi ve yeni imajıyla karşımıza çıkmaya hazırlandığı şu süreçte Marvel tarafından film ile ilgili tanıtım niteliğinde kısa olmasına rağmen oldukça beğenilen aksiyon ve heyecan dolu videolar paylaşılıyor. Bunlara dün bir yenisi daha eklendi.

Marvel tarafından paylaşılan yeni videoda kötü bir kahraman olmasına rağmen Thor’un yanında yer alacak olan kardeşi Loki, Valkyrie ve Yeşil Dev Hulk’un bulunduğu İntikamcılar takımını görüyoruz. Daha önce yayınlanan videolardan da bazı sahnelerin eklendiği yine videoda Thor ve Hulk’un arenada geçen dövüş sahnesine yine yer verildiğini görüyoruz. Çok iyi dost olan bu ikilinin birbirleriyle arenada kozlarını paylaşacakları dövüş sahneside film ile ilgili en çok merak edilen sahnelerden bir tanesi.

”Kıyamet Günü” olarak adlandırılan Ragnarok’un gelmesiyle birlikte Thor ve arkadaşlarının Ölüm Tanrıçası Hela’dan Asgard’ı ve Asgarlılar’ı korumaya çalışacakları Thor: Ragnarok filmi 27 Ekim’de vizyona girecek. Merakla beklenilen filmin oyuncu kadrosunda ise filmin oyuncu kadrosunda ise Cate Blanchett, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Jaimie Alexander, Benedict Cumberbatch, Idris Elba, Tessa Thompson, Jeff Goldblum, Anthony Hopkins, Karl Urban, Taika Waititi, Mark Ruffalo ve Ray Stevenson gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Taika Waititi yapıyor. Marvel tarafından Thor: Ragnarok filmiyle ilgili ”Meet the ‘Revengers’!” başlığıyla yayınlanan videoyu aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir