Çukur Dizisi Kadrosuyla Dikkat Çekiyor!

Çukur Dizisi Kadrosuyla Dikkat Çekiyor!
0

Çukur dizisinin ilk bölümüyle karşımıza çıkmasına sayılı günler kala oyuncular dizinin afiş çekimleri için tekrar bir araya geldiler. Mahalleye tepeden bakan Kovaçalı Ailesi’nin bütün üyeleri de afişte yer alıyor.

Sinan Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Gökhan Horzom’un senaryo yazarlığını yaptığı dizi, iyi bir çıkış yaparak ekranların fenomen dizisi haline gelip hikayesiyle de izleyicilerini ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Çukur dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka’nın yanı sıra Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi isimlerinde bulunduğu diziden yeni bir afiş yayınlandı. Afişte karşımıza Çukur’un denetiminin elinde olduğu Kovaçalı Ailesi ve dizinin hikayesine yön verecek diğer mahallelilerde bulunuyor.

Dizinin konusundan da kısaca bahsetmek gerekirse şu şekilde özetleyebiliriz. Uzun zaman önce ailesini ve Çukur’u geride bırakıp arkasına bile bakmadan ve hiç düşünmeden yeni bir hayata başlayan Yamaç, güzel ve genç bir kadın olan Sena ile tanışır ve hayatının sonuna kadar sevebileceği kadını bulduğuna inanır. Aradağı aşkı bulan Yamaç ömürlerinin sonuna kadar mutlu olmak için bir araya gelirler. Genç çiftin karşısında zorlu bir engel çıkar. Çukur ve Yamaç’ın ailesinin hayatlarına tekrar girmeleri ile hiçbir şey hayal ettikleri gibi gitmeyecektir.  Çukur dizisi 23 Ekim Pazartesi akşamı Saat 20:00’da Show TV kanalında ilk bölümüyle yayınlanacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir