Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 1. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 1. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı!
0

Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini yaptığı, senaryo yazarlığını Meriç Acemi’nin yazdığı sezonun iddialı yapımlarından Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ilk bölümünden tanıtım videosu yayınlandı.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ’un bulunduğu Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin beklenen ilk bölüm tanıtım videosu yayınlandı. Sosyal medyada da oldukça fazla ilgi gören dizi dört kadın ve dört adamın arasındaki gizli sırları, tutkulu aşkları, yalanlar ve bitmek tükenmek bilmeyen bir rekabeti konu alıyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla sezonun iddialı yapımlarından birisi olmaya aday olan dizi hikayesiylede merak uyandırıyor. Dizide  4 kadın’ı canlandıracak olan Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in birbirleriyle olan uyumlarıda gözlerden kaçmayan bir diğer detay. Özellikle İçerde dizisindeki ”Hasan Alyanak” performansından sonra Yıldıray Şahinler’in Ufak Tefek Cinayetler dizisinde nasıl bir performans sergileyeceği de merak edilenler arasında.

24 Ekim Salı günü ilk bölümüyle Star Tv’de yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor. Dizinin yayınlanan ilk bölüm tanıtımını aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir