Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Çukur Dizisi’nin 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri 1 Aralık, 16:07'de eklendi
Çukur Dizisi’nin 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Show TV ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur’un 7.bölümünden merakla beklenilen ilk fragman yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizinin 7. bölümü ile ilgili meraklı bekleyiş daha da arttı. Fragmanda Koçovalı ailesi ve Çukur’un patronu olan İdris Koçovalı’nın evden dışarı çıkıp pazar’a gitmesiyle birlikte ”Kral yuvaya geri döndü.” sloganlarını duyuyoruz.

Show TV’nin büyük ilgi duyulan Ay Yapım imzalı yeni dizisi Çukur’un 7.bölümünden ilk fragman yayınlandı. Dizinin Pazartesi günü yayınlanan 6. bölümünün hemen ardından 7.bölüm ile ilgili bir sahne paylaşılmıştı. Yayınlanan o videoyla birlikte yeni bölüm ile ilgili tahminler yapılmaya başlanmıştı. Dün yayınlanan 7. bölüm fragmanı ile birlikte dizide hiç beklenmeyen bir gelişme oluyor ve bu gelişme gerilimin iyice artmasına sebep oluyor. Fragmanı izlediğimizde İdris Koçovalı’nın pazar’ı ziyaret etmesiyle ve ”Kral yuvaya geri döndü” sloganları ile birlikte kalp krizi geçirdikten sonra ilk defa Çukur’a döndüğünü görüyoruz. Pazar da İdris Koçovalı’yı görüp sevinenler ”Çukur yuvamız, İdris babamız” sloganları atmaya başlıyorlar.

Yeni bölüm ile ilgili sevindirici olarak görülebilecek bir diğer gelişme ise Sena ile eşi Yamaç’ın annesi Sultan’ın birbirleri ile araları bir türlü iyi olmasa da eşi Yamaç’ın babası İdris ile aralarının bozulmaması ve İdris’in Sena’ya daha sıcak davranması. Sena’nın da yavaş yavaş Koçovalılar’ın mesleği olan pazarcılığa alıştığını görüyoruz.

Yayınlanan fragman da gerilimin iyice artmasına sebep olan sahneye gelecek olursak dizinin kötü olmasına karşın bir o kadar da sempatikliği ile sevilen karakteri Vartolu, İdris’in pazara geldiği haberini öğrenmiş olcak ki o da pazara gidiyor. ”Vay babam, vay geçmiş olsun yav.” diyerek İdris’in yanına gitmek istiyor ancak araya Koçovalı ailesinin adamları giriyor. Fragmanın sonunda ise Yamaç’ın Vartolu’ya seslendiğini görüyoruz. Çukur dizisi 7.bölüm fragmanını aşşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.