Çukur Dizisi 4.Bölüm Fragmanlarıyla Dikkat Çekiyor!

Çukur Dizisi 4.Bölüm Fragmanlarıyla Dikkat Çekiyor!
0

Show TV’de ekranlara gelen Ay Yapım imzalı yeni dizi Çukur başladığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle izleniyor. Dizi ile ilgili yayınlanan fragmanlarda oldukça dikkat çekiyor.Konusu, oyuncuları ve fragmanlarıyla kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin dikkat çeken oyuncularının yanı sıra Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen gibi usta oyuncularda bulunuyor. Dizinin senaryosunu Gökhan Horzom kaleme alırken, dizinin yönetmenliğini ise Sinan Öztürk yapıyor.

Pazartesi akşamları Show TV’de ekranlara gelen dizinin bu akşam yayınlanacak olan 4.bölümünden paylaşılan 3 fragman dikkat çekiyor. Peki Çukur’un 4.bölümünde izleyicileri neler bekliyor kısaca bahsedelim. Oğlu Kahramana Koçovalı’nın nasıl öldüğünü Aliço’nun anlatmasıyla birlikte kalp krizi geçiren Koçovalı ailesinin lideri İdris Koçovalı uzun bir süredir bilinci kapalı bir şekilde yatıyordu. Geçen hafta yayınlanan 3.bölümün son sahnesinde İdris Koçovalı’nın bilincinin yerine geldiğini ve gözlerinin açıldığını görmüştük. İdris Koçovalı’nın gözlerini açmasıyla birlikte Çukur’da tüm dengeler alt üst olacak.

Oğlu Yamaç’ı tekrar Evinde gören İdris Koçovalı’nın tepki vereceği tahmin ediliyordu ama bu tepkinin beklenilenden daha sert olacağını yayınlanan fragmanlardan görüyoruz. Baba ve oğlu arasındaki bu karşılaşma Çukur’da ki dengelerinde değişmesine sebep olacak gibi gözüküyor.

Fragmanlarda İdris Koçovalı’nın Sena ile tanıştığını ve onun oğlu Yamaç’ın eşi olduğunu öğrendiğinide görüyoruz. İdris Koçovalı’nın bu konuyla ilgili tepkiside oldukça merak ediliyor. Yamaç ise evdeki bir yandan evlerindeki çalkantılı dönemle mücadele etmeye çalışırken bir yandan da aralarındaki haini bulmaya çalışıyor.

Dizinin 4.bölümüyle ilgili bir diğer önemli gelişme ise Vartolu’nun Çukur’u karıştırmak ve kendisini Çukur’da kabul ettirmek için ilk adımları atmaya başlaması. Vartolu’nun bu adımı da büyük bir tepki alıyor. Fragmanda Celasun’un elinde silahı karşısındakine doğrultması Vartolu’nun Çukur’a gelmesine katlanamayıp onu vuruyor tahminlerini arttırdı.

Dizinin geçen haftaki bölümünde Doğukan isimli bir şarkıcının alacağını tahsil edemediği konusu Yamaç’a söylenmişti. Yamaç’ın Doğukan adındaki şarkıcının tahsilat meselesiyle ilgilenmesi de onu tehlikenin içine sürüklüyor. Çukur merakla beklenilen yeni bölümüyle bu akşam 20:00’da Show TV ekranlarında olacak. Dizi’nin 4.bölümü ile ilgili yayınlanan fragmanları aşşağıdaki bağlantılar üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir