Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Çukur Dizisine İzleyicilerden Tepki Gelmeye Başladı!

Dizi Haberleri 7 Kasım, 14:57'de eklendi
Çukur Dizisine İzleyicilerden Tepki Gelmeye Başladı!

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan televizyon ekranlarının yeni iddialı ve fenomen dizisi Çukur izleyicilerden tepki almaya başladı.

Çukur dizisi dün akşam yayınlanan 3.bölümü ile birlikte ekranlara geldi ve izleyicilerinde ilgisini çekmeyi başardı. Yayınlanan her bölümüyle birlikte heyecanın doruk noktasına çıktığı Çukur dizisinde izleyiciler Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç karakterinin duygusal sahnelerini görmekten memnun değiller. Ayrıca Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Sena karakterinin de Yamaç ile olan aşk sahneleri için de izleyiciler sosyal medya üzerinden yoğun eleştiriler yapıyorlar. Heyecan ve aksiyonun bol olduğu dizide bir de bunların üstüne Yamaç ve Sena’nın aşk sahnelerinin eklenmesi izleyiciyi rahatsız etmiş olacak ki heyecan ve aksiyon sahnelerinin arasında ikilinin aşk sahnelerini görmek istemediklerine dair yorum yapıyorlar.

Bunun dışında dizide Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil’in oyunculuğu da izleyiciler tarafından çok beğeniliyor. Erkan Kolçak Köstendil’in harika oyunculuğunu gören izleyiciler Yamaç karakterini de keşke o canlandırsaymış demeye başladılar. Sosyal medya üzerinde diziyle ilgili yorumlar peş peşe sıralanırken dizinin sonraki bölümleriyle ilgilide oldukça ilginç fikirler ortaya çıkmaya başladı. Ekran başındaki izleyicilerin bir kısmı Vartolu’nun İdris’in kayıp oğlu olabileceği tahmininde bulunurken, bir kısmı da Vartolu’nun Sena’nın abisi olabileceği fikrindeler. Bir şaşırtıcı fikir de Aliço’nun Sena’nın abisi olabileceği yönünde. Son olarak dizi izleyicileri gelecek bölümlerde ters köşe olmayı beklediklerini de yorumlarına ekliyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.