Çukur Dizisi 6.Bölümde Yaşananlar İzleyicileri Şaşırttı!

Çukur Dizisi 6.Bölümde Yaşananlar İzleyicileri Şaşırttı!
0

Show TV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi dün akşam yayınlanan 6.bölümü ile ekran başında izleyicilerle buluştu. Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ilgili en çok şaşırtan iki karakter ise Vartolu ve Celasun oldu.

Çukur dizisi dün akşam yayınlanan yeni bölümü 6.bölüm ile Show TV’de ekranlara geldi. Ay Yapım imzalı fenomen dizide yaşanan olaylar izleyicileri şaşırttı. Dizinin kötü karakterlerinden Vartolu’nun geçmişi ekran başındaki izleyiciler için büyük bir gizem oluşturuyor. Yeni bölümde çocukluk aşkı Saadet ile olan telefon konuşmasında Türkçe öğretmeni olduğunu söyleyen Vartolu izleyicileri şaşkına çevirdi. Vartolu’nun eskiden Türkçe öğretmenliği yaptığı sırrını açıklamasıyla beraber izleyicilerde bu konu hakkında görüşlerini belirttiler. Bazı izleyiciler şivesinden dolayı keşke Türkçe öğretmeni olduğunu söylemeseydi derlerken, bazı izleyicilerde Vartolu kim Türkçe öğretmenliği kim diyerek karakterin önceden Türkçe öğretmeni olmasıyla ilgili şaşkınlıklarını belirttiler.

İzleyicileri şaşırtan bir diğer karakter ise Celasun oldu. Celasun’un sergilediği tavırlar ve öfkesini bir türlü kontrol altında tutamaması izleyicileri ikiye bölerken, Celasun’un Vartolu’nun evine giderek Koçovalılar’dan çaldığı silahları verip onun adamı olmasını istediğini söylemesi ise akıllarda soru işaretleri bıraktı. İzleyicilerin bu olay karşısında ki tahminleri ise tıpkı yine Ay Yapım imzalı İçerde dizisi gibi bu dizide de Celasun’un Yamaç tarafından Vartolu’nun yanına yerleştirildiğini düşnüyorlar. Çünkü aklı başında olan bir insan babasının katilinin adamı olmak istemez mantıken. Olayların iyice karmakarışık bir hal aldığı Çukur dizisinde neler yaşanacağını ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir