Klavye Delikanlıları 4. Bölüm Tanıtımı

Klavye Delikanlıları 4. Bölüm Tanıtımı
0

Yayınlandığı ilk günden bugüne kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken Show Tv’nin sevilen dizisi Klavye Delikanlılarından 4.bölüm tanıtım videosu yayınlandı.

Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı senaryosunu ise  Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi ikilisinin yazdığı Klavye Delikanlıları’ndan 4.bölüm tanıtım videosu yayınlandı. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ise Rasim Öztekin (Hiko Dayı), Vildan Atasever (Seyran), Kaan Yıldırım (Kerem), Uraz Kaygılaroğlu (Volki), Gül Onat (Semiha Tanrıverdi), Selen Seyven (Selen), Seray Sever (Güneş Kirte), Ali Barkın (Bayram Şeker), Sinan Çalışkanoğlu (Veli), Filiz Taşbaş (Neriman Şeker), İpek Tanrıyar, Mert Asker (Tahir Tanrıverdi), İpek Tenolcay (Nergis), Serdar Özbayrak (Mehmet), Cengiz Küçükayvaz (Kamil Şeker) ve Tevfik Yapıcı gibi isimler bulunuyor. Oyuncu kadrosuyla olduğu kadar konusuyla da dikkat çeken dizi birkaç arkadaşın genç yaşta para kazanmak için sanal korsanlık yapmaya başladıkları sanal korsanlık işini ve bu işi yaparken eğlenceli olmasının yanı sıra bir o kadar da tehlikeli yaşantılarının konu alıyor.

İzleyiciler tarafından da beğeniyle izlenen ve merakla beklenilen Klavye Delikanlıları dizisinin yayınlanan 4.bölüm tanıtım videosunu aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir