Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Çukur Dizisi Bu Akşam İlk Bölümüyle Başlıyor!

Yerli Dizi 23 Ekim, 14:25'de eklendi
Çukur Dizisi Bu Akşam İlk Bölümüyle Başlıyor!

Çukur dizisi bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak ilk bölümüyle birlikte izleyicilerle buluşacak.

Show TV’nin büyük bir merakla beklenilen dizisi Çukur, bu akşam 20:00’da yayınlanacak ilk bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Duyurulduğu ilk andan intibaren gerek konusuyla gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Çukur dizisinden beklentiler yüksek. Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzom’un yazdığı dizi daha önce yayınlanan fragmanlarıyla da çok konuşulmuştu. Bugün’e kadar yayınlanan fragmanları incelediğimizde Yamaç ve Seliha çiftinin romantik sahneleri ve aşklarının diziye damga vuracağını söyleyebiliriz.

İlk bölüm tanıtım videosunda  Sema’nın Kız Kulesin’de Yamaç’a ”Bir şey soracam, sen gerçek misin?” Eyfel Kulesi’nin önünde ise Yamaç’ın Sema’ya  ”Çivisi çıkmış bir dünya, saplanmak için yine biraz sarhoş olacaksın ve biraz deli.” dediğini görmüştük. Son olarak yayınlanan fragman ise Sema ve Yamaç’ın romantik sahneleriyle başlarken Yamaç’ın babası olan İlyas Koçovalı’nın Çukur Mahallesi’ni anlattığı sahnelerle devam ediyor. Koçovalı ailesi üyelerinden Sultan’ın “gözünden bir damla yaş düşeni görürsem bu kapıdan içeriye sokmam!” sözleri ise fragmana damga vurdu.

Bu akşam yayınlanacak ilk bölümü ile birlikte izleyicileri etkisi altına alıp ekran başına kitlemesi beklenilen dizinin oyuncu kadrosunda ki isimleri ise rolleriyle birlikte şöyle sıralayabiliriz;  Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Kubilay Aka (Celasun), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Burak SergenPerihan Savaş (Sultan Koçovalı, Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu), Öner Erkan (Selim), Ercan Kesal (İdris Koçovalı), Mustafa Üstündağ (Kahraman Koçovalı), Nebil Sayın (Muhittin), İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Kadir Çermik, İlayda Alişan ve Uğur Yıldıran. Son dönemin başarılı oyuncularının bir araya geldiği iddialı yapımın beklenilenleri karşılayıp karşılayamayacağını ise hep birlikte izleyip göreceğiz. Dizinin daha önce yayınlanan tanıtım videosu ve fragmanlarını aşşağıdaki bağlantılar üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.