Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filminden Poster Paylaşıldı!

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filminden Poster Paylaşıldı!
0

İlk filmden farklı olarak Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmenliğini yapacağı Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminden Rıza Kocaoğlunun instagram hesabından yeni bir poster paylaşıldı.

Dünyanın En Güzel Kokusu filminin devamı niteliğinde olarak çekilecek olan Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminin başrolünde ise Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu gibi tv ve sinemaseverlerin yakından tanıdığı iki isim yer alırken hikaye Rıza Kocaoğlu ve Bestemsu Özdemir üzerinde yoğunlaşacak. Yeni film ise Ünsal’ın karakteri Derya’nın ölümünün sonra yaşananları konu alacak olan filmin sloganı ise “Kaybettiysen senin olmuş demektir” .

Hatırlayacağınız üzere ilk filmde Derya ve Hakan’ın birbirlerine karşı olan büyük aşklarını izlemiştik. Devam niteliğindeki yeni filmde ise Derya’nın ölmesiyle birlikte Hakan’ın yaşadığı zorlu süreci izleyeceğiz. Bir taraftan Derya’nın üzerindeki etkisini unutmaya çalışan hakan bu sırada Derya’nın anısına da tutunmaya çalışır. Bunlarla birlikte hayatın zorlu şartlarıyla da mücadele etmeye çalışan Hakan’ın hiç beklemediği bir şekilde yeni birisiyle tanışır.

Serinin ilk filminin kadrosunda bulunan Esra Ruşan ve Burak Altay filmin yeni oyuncu kadrosunda da yer alırken, Ege Aydan filmin yeni yüzü olacak. Filmin 3 Kasımda vizyona girmesi bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir