Çukur Dizisinin Aliço’su Rıza Kocaoğlundan Yeni İmaj!

Çukur Dizisinin Aliço’su Rıza Kocaoğlundan Yeni İmaj!
0

Rıza Kocaoğlu, yeni dizisi Çukur’da canlandıracağı ”Aliço” karakteri için imaj değişikliliği yaptı.

Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşmasına kısa bir süre kalan Çukur dizisi gibi oyuncu kadrosu da bir  o kadar dikkat çekiyordu. Bu dikkat çeken isimlerden birisi ise son olarak ”İçerde” dizisinde canlandırdığı ”Davut” karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Çukur dizisinde ise daha önce canlandırdığı karakterlerden çok farklı olarak bu sefer karşımıza çöp toplayıcısı olan Aliço rolüyle çıkacak olan Rıza Kocaoğlu’nun yeni imajıda dizi başlamadan dikkatleri çeken bir diğer detay oldu.

Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yapacağı Çukur dizisinde bir diğer merak edilen konu ise imaj değişikliğine giden Rıza Çolakoğlu’nun canlandıracağı Aliço karakterinin hikayesi. Gökhan Horzom’un senaryo yazarlığını yaptığı dizide Aliço, kendi halinde pek fazla konuşmayan bir çöp toplayıcısı olarak gözüküyor olsada aslında Çukur mahallesinde olup bitenlerden İdris’i haberdar edecek olan kişidir. Üniversitede Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olan Aliço, üstün derecedeki sayısal zekasıyla izleyicilerin hikayeyi anlamasındaki rehber olacak olup geçmişinden gelen yaralarıyla da onları oldukça derinden etkileyecektir.

Canlandıracağı Aliço karakteri için saçlarını kazıtan Rıza Kocaoğlu’nun yeni rolü ve yeni imajında izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir