Yüz Yüze Dizisi Heyecan Dolu Bir Bölümle Başladı!

Yüz Yüze Dizisi Heyecan Dolu Bir Bölümle Başladı!
0

Show TV’de dün akşam ilk bölümü ile ekranlara gelen ve izleyiciyle buluşan Yüz Yüze dizisi ilk bölümüyle şimdiden heyecan dolu dakikalar yaşattı.

Birçok farklı karakterin bulunduğu Yüz Yüze dizisinin ilk bölümü dün akşam Show TV ekranlarında yayınlandı. Merakla beklenilen dizi ekran başındaki izleyicilerede heyecanlı dakikalar yaşattı. Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın başrolünde oynadığı dizi hayatı boyunca aşktan kaçan iki insanın hikayesini konu alıyor. Birbirine düşman iki karakter olan Seliha ve Cino ilk bölümde birbirlerini yavaş yavaş tanımaya başladılar. Cino, kardeşi olan Çağdaş’ı babasının mezarına götürdüğü sırada Seliha ile tanışıyor. Cino ve çetesinin üyeleri Molla, Tatar, Aleko ve Mustafa biraraya gelerek yeni işleri için hazırlık yapmaya başladılar. Dizinin heyecan dolu anlarından birisi de Cino’nun gittiği mekana Seliha’nın da operasyon yapmak için gelmiş olmasıyla bu ikili tekrar birbirleriyle karşılaşmış oldular.

Bir başka gelime ise babasının hain bir polis değil masum olduğunu öğrenen Cino deliye döndü. Babasının hain değil masum olduğunu kanıtlamak için bir plan yapan Cino, onun masumluğunu ispatlayacak belgeleri bulmak için bankadaki kasaya ulaşmak zorundaydı. Bunun içinde ekibiyle bir plan yaptılar. Aksilik bu ya  bankanın kasasına ulaşmak için bankaya girecekleri gün Seliha’nın kardeşi gibi görüp sevdiği iki kişi Ali ve Zeynep’in de nişanı vardı. Ali Seliha’nın işi için bankaya girdiğinde Cino ve ekibide aynı sırada içeriye girdiler. Bankaya girdiklerinde işlerin istediği gibi gitmemesiyle birlikte Ali ölmüştü. Çetenin kaçmaya çalıştığı sırada da Seliha da Mustafayı vurarak öldürdü. Cino kaçmaya çalışırken Seliha ile silahlı çatışmaya girip bilekliğini düşürdü ve Seliha’da Cino’nun yere düşen bilekliğini buldu. Dizinin en duygusal sahnesi ise çete üyelerinin Mustafa’yı gömdüğü sahneydi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir