Nihat Doğan, Seda Sayan`ın Programına Konuk Oldu

Nihat Doğan, Seda Sayan`ın Programına Konuk Oldu
0

Yeni formatıyla Show TV`de ekranlara dönen Seda Sayan, bir süredir ceza nedeniyle ekranlarda yoktu. Yeni programının ilk konuğu ise Seda Sayan`ın eski sevgilisi Nihat Doğan oldu.  12 yıl aradan sonra bir araya gelen iki eski sevgilinin buluşması magazin gündemine bomba gibi düştü. Programın Nihat Doğan dışındaki diğer konukları ise sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu ve gazeteci Pelin Çini oldu.

Nihat Doğan, Seda Sayan’a esprili bir şekilde, “Yıllardır susturdun beni, bugün konuşmaya geldim. Ne var ne yok hepsi bugün dökülecek.” dedi.

Nihat Doğan, Seda Sayan’a karşı şöyle konuşmaya devam etti : “Hala aynısın vallahi, ilk gördüğüm gibisin. Sen dondurdun mu ne yaptın kendini? Beni dondurdu. 12 sene önce gördüm dondum, yine dondum, hala çok güzelsin.”

Nihat Doğan ayrıca şunları söyledi: ”Televizyonculuğu bana öğreten Seda Hanım’dır. Aydın insan, sanatçı insan her şeyi taşıyabilmeyi bilmeli. Ayrılığı taşımanın ağırlığı daha fazladır. Ayrılığı taşıyan adam, adam gibi adamdır. Kadınlar hayatın rengidir.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir