“Dünyanın En Güzel Kokusu 2” Filmi Dikkat Çekti!

“Dünyanın En Güzel Kokusu 2” Filmi Dikkat Çekti!
0

Mustafa Uğur Yazıcıoğlunun yönetmen  koltuğunda oturduğu “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” filmi replikleriyle adeta insanları etkisi altına alıyor.

“Dünyanın En Güzel Kokusu” filminin devamı niteliğinde olacak olan “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” filmi oyuncu kadrosuyla olduğu kadar replikleriylede dikkat çekiyor. Film’in beyazperde de izleyiciyle buluşması için geri sayım devam ederken, filmdeki bazı replikler filmin sahneleriyle beraber birleştirildi. Derya ve Hakan adındaki iki aşığın birbirlerine olan aşkını izlediğimiz ilk filmden sonra, devam niteliğinde olacak olan Hakan’ın Derya’nın ölümünden sonraki zorlu yaşantısını izleyeceğiz. Hayatını belirli bir düzene sokmak için çabalayan Hakan’ın Derya’nın anısına sarılmaya çalıştığı bu zorlu süreçte hayatına yeni birisi girer.

İkinci filmin başrollerinde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu gibi iki tanınan ve sevilen oyuncu bulunurken, hikayenin Bestemsu Özdemir ve Rızakocaoğlu’nun etrafında yoğunlaşması bekleniyor. “Kaybettiysen senin olmuş demektir.” sloganını kullanan filmin kadrosunda ilk filmin de oyuncu kadrosunda yer bulunan Esra Ruşan ve Burak Altay ikilisi bulunuyor. Filmin yeni yüzü olarak ise  Ege Aydan yer alıyor. 3 Kasım’da vizyona girmesi beklenilen film ile ilgili repliklerin filmden sahneler ile birleştirildiği fotoğrafları aşşağıdan inceleyebilirsiniz.

“Hayat bu, incitir…”

“Öldü demek, ölüm ne demek ne kadar zor biliyor musun?”

“Haydi gel, dramlarımızı yarıştıralım!”

“Ben bundan sonrasında yokum. Başkaları olacak, birileri olacak elbet.”

“Kaybettiysen eğer senin olmuş demektir.”

“Ölenle de ölme yani, çünkü belli ki ben kalanla kalamamışım…”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir