Meryem Dizisi Büyük Beğeni Topladı!

Meryem Dizisi Büyük Beğeni Topladı!
0

Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPCOM etkinliğinde Türkiye’den 20 yapımın arasından sadece Meryem dizisi seçildi.

15-19 Ekim tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrindeki MIPCOM etkinliğinde araştırma şirketi The Wit tarafından düzenlenen ‘Fresh TV Fiction’ da dünyanın farklı kesimlerimde yayınlanan ve farklılıklarıyla dikkat çeken dizilerin tanıldığı etkinlikte Türkiye’den 20 yapımın bulunduğu seçki içerisinden Kanal D’nin başarılı ve sevilen dizisi Mervem seçilen tek dizi olarak olarakta dikkatleri üzerine çekti. Ülkemizde de yayınlandığı tarihten intibaren büyük beğeni ve övgü toplayan, yurt dışında Tales of İnnocence adıyla tanıtılıyor. Fresh TV CEO’sunun ”bir aşk ve fedakarlık öyküsü” şeklinde övgüyle tanıttığı dizi dünyanın bir çok ülkesinde de televizyon kanallarının vazgeçilmezleri arasında. Türk dizilerinin son yıllarda çok ilgi çektiğinide düşünürsek Meryem dizisi de bunu pekiştirmiş oldu diyebiliriz.

Canneste ki etkinlikte seçilen tek Türk dizisi olma başarısını gösteren Meryem dizisinin konusu ise aşık olduğu kadını kaybetmesiyle birlikte intikam alma isteğiyle yanıp tutuşan Savaşı ve suçlu gördüğü Meryem’in hikayesini merkezine alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş, Kenan Acar ve Sema Öztürk gibi isimler yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir