Nova Chat Nedir? İşte yerli görüntülü konuşma uygulaması

Nova Chat Nedir? İşte yerli görüntülü konuşma uygulaması
0

Boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyenler için şahane bir ortam sunarak onların yeni dünyalara kapı açmalarını sağlayan Nova Chat Uygulamasını kullananlar adeta bağımlı hale geliyor.

Uzun bir süredir ücretsiz olarak canlı görüntülü sohbet hizmeti veren Nova Chat son zamanlarda kullanıcı sayısını da bir hayli arttırdı. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan Nova Chat, tüm dünyadan yüzbinlerce kullanıcıya ulaşarak sohbetin yanında dil pratiği yapmak isteyenlerin de en çok kullandığı uygulamalardan biri oldu.

Nova Chat uygulamasında görüntülü sohbete başlamak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak Nova Chat web sitesinde yer alan uygulama linkinden Google Play Store sayfasına ulaşarak uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra ise Google ya da Facebook hesabıyla bağlanarak yeni profil bilgileri oluşturuluyor. Bu adımlardan sonra tek tıklamayla dünya üzerindeki binlerce farklı kişiye ulaşabilir ve görüntülü sohbete başlayabilirsiniz.

Nova Chat Uygulamasını tamamen ücretsiz olarak kullanıp hemen hemen tüm özelliklerinden yararlanabileceğiniz gibi, kredi satın alarak ya da VIP profil hizmeti satın alarak daha ayrıcalıklı bir Nova Chat deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygulama içi krediler yardımıyla görüntülü sohbette karşınıza çıkmasını istediğiniz kişinin cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Özellikle ciddi arkadaşlık amacıyla Nova Chat uygulamasını kullananlar bu yöntemi sıklıkla tercih etmekte ve karşı cinsten kişilerle tanışma fırsatı yakalamaktadır.

VIP Üyelik ile Kontrolü Elinize Alın

Nova Chat uygulamasında VIP üyelik almanız durumunda uygulamadaki tüm engelleri kaldırmış oluyorsunuz. Mesajlaşma limiti, cinsiyet belirleme ve profil gizleme gibi onlarca özelliğin sadece size özel olarak açılacağı bu üyelikte dilerseniz sadece sizin gibi VIP üyelerle de görüşme imkanı bulabilir ve özellikle çok küçük yaşlardaki kullanıcılarla hiç vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ilginize göre kişilerle tanışabilirsiniz.

Hem dil pratiği yapmak, hem de farklı insanlarla tanışarak keyifli vakit geçirmek için buraya tıklayarak Nova Chat indirilebiliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir