Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Nova Chat video görüşme uygulaması güvenli mi?

Teknoloji Haberleri 31 Mart, 14:43'de eklendi
Nova Chat video görüşme uygulaması güvenli mi?

Nova Chat uygulaması İngilizce öğrenmek isteyenlerin yeni favori programı olarak kendini gösteriyor. Günümüzde artık yabancı dil öğrenmek ya da varsa dili geliştirmek oldukça pahalı olarak biliniyor. Ancak Nova Chat uygulamasını kuran bir vatandaş ise dünyanın herhangi bir ülkesinde yaşayan biriyle anında görüntülü konuşmaya başlayabiliyor.

NOVA CHAT NEDİR?

Nova Chat, uygulaması açıldığı ilk anda birinin size bağlanması ya da sizin bağlanma seçeneği ile canlı sohbet düzenleyebiliyorsunuz. Bu kapsam da Türkiye ve dünya da binlerce kullanıcı tarafından kullanılan Nova Chat, gurbetçiler içinde önemli bir görüşme aracı olarak kullanılıyor.
Türkiye’de yabancı dil öğrenmek ya da varsa diliniz bunu geliştirmek çok pahalı olabiliyor. Nova Chat ile buna bir çözüm bulabiliyor ve programı kurduğunuz anda istediğiniz yabancı dil konuşan bir kişi ile canlı sohbet edebiliyorsunuz.

Noca Chat’in sunduğu bu imkanlar ise gençlerin ve orta yaştaki vatandaşların önemli oranda dikkatini çekiyor. Tüm dünya da her geçen gün programın kullanıcı sayısı artarken, yapılan yenilikler ve özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Nova Chat, yabancı dil öğrenmek isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.

Nova Chat görüntülü sohbet uygulamasının diğer tüm uygulamalardan en önemli farkı ise istenilen ülkeyi filtreleyerek öğrenmek istediğiniz dili seçebilmeniz. Bunun yanı sıra uygulama da istediğiniz yaş aralığını da seçme imkanı sunan Nova Chat, uygulama içerisinde abonelik alarak profilinizi özelleştirebilir ve VIP stastüsüne de geçebilirsiniz. Program sayesinde elit şahıslarla da karşılaşma imkanınız olabiliyor.

NOVA CHAT GÜVENLİ Mİ?

Nova Chat en son teknolojiyi kullanarak geliştirilen alt yapısı ve güvenlik önlemleri sayesinde önceliğinin kullanıcıların güvenliği olduğunu belirtmektedir. Kullanıcılar beklenmeyen bir durum ile karşılaşması halinde anlık olarak “Bildir/Şikayet et” butonları üzerinden iletişime geçebiliyor olması ve bu bildirimlere anlık müdahale edilebilmesi Nova Chat’i güvenilir bir yer haline getiriyor.

NOVA CHAT NASIL İNDİRİLİR?

Nova Chat’i Google Play Store’den indirdikten sonra Facebook üzerinden bağlanmak mümkün. Bağlantıyı yaptıktan hemen sonra ise farklı bir ülkeden biriyle görüntülü sohbete başlamak mümkün. Kurulduğu ilk günden bu yana özellikle dil öğrenmek isteyenler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen program sadece gençler için değil orta yaştaki kullanıcılar tarafından tercih edilen program olarak belirtiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: , ,