Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Bir ülkede her çeşit arazi ve mülk yerinin, sınırlarının ve değerinin devlet tarafından belirlenmesi işine verilen ad hangisidir?

Medya Haberleri 13 Ocak, 22:46'de eklendi
Bir ülkede her çeşit arazi ve mülk yerinin, sınırlarının ve değerinin devlet tarafından belirlenmesi işine verilen ad hangisidir?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 13 Ocak 2020 tarihinde sorulan Bir ülkede her çeşit arazi ve mülk yerinin, sınırlarının ve değerinin devlet tarafından belirlenmesi işine verilen ad hangisidir? sorusu Tüm izleyicilerde merak uyandırdı.

Yarışmanın sıkı takipçisi olan bir çok seyirci tarafından sorusunun cevabı araştırılıyor. Yeni sezonda sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster’de az önce sorulan soru izleyenleri ekrana kilitledi ve sorunun yanıtı merak konusu oldu.

13 Ocak 2020 tarihinde yarışmacının karşısına 2 baraj sorusundan sonra çıkan Bir ülkede her çeşit arazi ve mülk yerinin, sınırlarının ve değerinin devlet tarafından belirlenmesi işine verilen ad hangisidir? sorusunun cevabı nedir?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.