Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Atv yeni sezon tanıtım filmini yayınladı! Sen Anlat Karadeniz fanları tepki gösterdi!

Medya Haberleri 21 Ağustos, 00:02'de eklendi
Atv yeni sezon tanıtım filmini yayınladı! Sen Anlat Karadeniz fanları tepki gösterdi!

Yaz tatilinin bitmesi ile birlikte artık kanallar yeni sezonda devam eden dizilerini toplu bir tanıtım filmi ile birlikte yayınlamaktalar. Popüler kanallardan birisi olan Atv’de yeni sezon tanıtım filmini yayınladı. Yeni sezon tanıtım filmini yayınlayan kanalın görüntülerinde Sen Anlat Karadeniz ile ilgili özel bir çekim olmaması dizinin fanlarını ayağa kaldırdı. Bir çok dizi için özel çekimler yapan Atv kanalı Sen Anlat Karadeniz’e aynı ilgiyi göstermeyince dizi fanları tepki gösterdi. İşte detaylar…

Yeni sezon için hazırlanan tanıtım YouTube ve Atv’nin resmi internet kanalları üzerinden yayınlandı. Yeni sezon tanıtım filmi 1 dakika 30 saniyeden oluşurken görüntü içerisinde Sen Anlat Karadeniz dizisine ilgi gösterilmemesi ve sadece diziden belli bir kesit yayınlamaları hayranları ayağa kaldırdı.

Atv’nin geçtiğimiz sezon ikinci dönemde başladığı Hercai dizisinin ağırlıklı olduğu tanıtımda diğer dizilere aynı ilginin gösterilmemesi fanları sinirlendi. Sen Anlat Karadeniz dizisi fanları Twitter üzerinden Atv’e tepki göstermekte ve gündem çalışması başlatmış durumdalar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.