Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Netflix Atiye dizisi ne zaman başlıyor?

Dizi Haberleri 20 Ağustos, 18:57'de eklendi
Netflix Atiye dizisi ne zaman başlıyor?

Netflix Türkiye çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlk olarak Hakan Muhafız ile başlayan ve sonrasında Atiye dizisi ile devam eden serüvende Atiye dizisinin ne zaman başlayacağı merak edilmekte. Peki Atiye dizisi başlama tarihi ne zaman? Atiye dizisi ne zaman başlıyor? Atiye dizisinde kimler yer alacak? İşte detaylar haberimizin devamında yer alacak…

Kısa bir tatilin ardından oyuncular ve ekip 20 Temmuz’da 2. sezon çekimlerine başladılar.

Dizide Beren Saat’in dışında Mehmet Günsur, Metin Akdülger, Başak Köklükaya, Civan Canova, Melisa Şenolsun da rol alıyor.

Atiye (The Gift) dizisi ne zaman başlayacak?

The Gift dizisi ile ilgili alınan bilgilerde ilk sezon çekimlerinin tamamlandığı ve 2.sezona başladığı yönündeydi. Dizinin ikinci sezon çekimleride tamamlanmak üzere iken dizinin yeni sezon tanıtımı ile birlikte 2019’un son aylarında Netflix ekranlarında olması bekleniyor.

Netflix Atiye – The Gift dizisi konusu

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber