Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Sen Anlat Karadeniz ve Aşk Ağlatır’a tepkiler çığ gibi! RTÜK ne yapacak?

Medya Haberleri 24 Ağustos, 13:36'de eklendi
Sen Anlat Karadeniz ve Aşk Ağlatır’a tepkiler çığ gibi! RTÜK ne yapacak?

Ülkemizde yaşanılan Emine Bulut vahşeti sonrası halk çılgına döndü. Yüreğindeki acıları dindiremeyen vatandaşlar tepkilerini dizilere yöneltti. Dizilerde yaşanılan kadına şiddeti konuşan ve ülkenin bu tarz dizilere alıştırıldığını söyleyen vatandaşlar RTÜK’e oldukça tepkili. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken bu gelişmeler sonrası RTÜK ne yapacak? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor…

Aşk Ağlatır dizisi ilk kez Show Tv ekranlarında Eylül’de başlayacak iken Sen Anlat Karadeniz diziside yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Özellikle iki dizide de yeni sezon tanıtımlarında kadına yapılan şiddet ön planda yer alırken izleyiciler ise bu sahnelere oldukça tepkili.

2 sezon ekranda fırtına estiren Sen Anlat Karadeniz, kadın şiddetini öne çıkartan sahneleriyle çok gündem oldu. Meclis’e de taşınan bu şikayetler RTÜK tarafından da izlemeye alındı.

Vedat karakterinin Nefes’e yaptığı işkence, şiddet görüntüleri geçtiğimiz yıllarda bir hayli tartışıldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonunda da yayınlanan ilk görüntüler, dizide kadına şiddetin azalmadan devam edeceğini gösteriyor.

İzleyiciler tepkilerini Twitter’da dünya gündemine kadar soktular. Peki şimdi RTÜK ne yapacak?

niz

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.