Vatanım Sensin Yeni 40. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacağı Duyuruldu!

Vatanım Sensin Yeni 40. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacağı Duyuruldu!
0

Kanal D`nin reyting rekorları kıran dizisi Vatanım Sensin geçtiğimiz hafta yayınlanan 39. bölümünden sonra yeni bir fragman yayınlanmadı. Yeni fragmanı yayınlanmadığı gibi yeni bölüm ile ilgili de herhangi bir açıklama gelmemişti. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise dizinin takipçileri arasında merak konusu olmuştu. Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünün bu hafta yayınlanmayacağı açıklandı. Yeni bölüm ise 11 Ocak 2018 Perşembe Günü, Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşı tatili nedeniyle diziye 1 haftalık verildi.

Vatanım Sensin Son Bölümünde Neler Oldu ?
28 Aralık tarihinde yayınlanan 39. bölümde, başarılarından dolayı Mustafa Kemal Paşa, Dağıstanlı`dan düzenli orduya katılmasını istedi. Fakat Dağıstanlı, kibirinden dolayı verilen rütbeyi beğenmeyip düzenli orduya katılmayı kabul etmedi. Üstelik kendisinin düzenli orduya katılmasını sağlayacak birliği de kendi saflarına katmıştır. Bu durum üzerine İsmet Paşa ise Dağıstanlı`nın halktan haraç almasını önlemek için askerlerine emir verir.

Azize`yi gören ve başına neler geldiğini bilen Spiros ise durumu Cevdet`e anlatmak ister. Fakat buna engel olmak isteyen Hamilton ise hiç beklenmedik bir hamle gerçekleştirir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir