Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Hilal Karakteri Sosyal Medya Üzerinden Tepki Alıyor!

Dizi Haberleri 22 Kasım, 17:18'de eklendi
Hilal Karakteri Sosyal Medya Üzerinden Tepki Alıyor!

Kanal D’de yayınlanan ekranların büyük bir ilgi ve beğeni ile takip edilen dizisi Vatanım Sensin’de Miray Daner’in canlandırdığı Hilal karakteri sosyal medya üzerinden ciddi eleştiriler alıyor. Dizinin en talihsiz karakteri olarak gösterebileceğimiz Hilal karakteri, dizide vatansever genç Türk kızı olarak biliniyor.

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde Miray Daner’in canlandırdığı Hilal karakterine sosyal medya üzerinden çok ciddi tepkiler geliyor. Vatansever genç bir Türk kızı olan Hilal karakteri işgalcilere karşıda cesur olmasıyla dizide dikkat çeken karakterlerin başında geliyor. Daha sonra yaşanan gelişmler ise karakteri eleştiri oklarının hedefi haline getirdi. Yunan Subayı olan Leon karakterine karşı aşk yaşayan Hilal karakteri bir anda kendisini eleştirilerin odak noktası konumunda buldu. Dizi izleyicilerinin bazıları Hilal karakterinin yargısız infaz diye tabir edilen körü körüne yargılanmasını doğru bulmazlarken, bazı izleyicilerde yaşanan tüm olaylara rağmen Hilal’in nasıl olurda bir Yunan Subayı’na aşık olabileceğini sorguluyorlar. Babası’nın bir vatan haini olduğunu düşünen Hilal’in ona karşı verdiği tepkiler izleyiciler tarafından bu durum göz önüne alınarak farklı bir şekilde eleştiriliyor.

Başı bir türlü dertten kurtulmayan Hilal karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Miray Daner’de oyunculuğuyla dikkat çekiyor. Özellikle dikkat çeken yönü sivri çıkışları ve ölümü bile göze alabilecek tavırları Miray Daner’in de oyunculuk kariyerinde önünü açacağa benziyor. Dizinin en çok eleştirilen karakteri Hilal olsa da, bu rolü çok başarılı bir şekilde canlandıran ve izleyicilerinde dikkatini çeken Miray Daner içinde Hilal karakteri büyük bir şans oldu denilebilir. Güzel oyuncu genç yaşına rağmen kariyer basamaklarını çift adımla çıkarken genç meslektaşlarına da bu konuda örnek oluyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.