Çukur Dizisinden Yeni Fragman Paylaşıldı!

Çukur Dizisinden Yeni Fragman Paylaşıldı!
0

Show TV ekranlarının yeni fenomen dizisi Çukur’un bu akşam yayınlanacak olan 5.bölümünden yeni bir fragman paylaşıldı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Çukur dizisinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünden önce akıllardaki ilk soru Selim’in içerideki hain olduğu ortaya çıkacak mı?

Pazartesi ekranlarının sevilen dizisi Çukur’un her bölümü büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenirken bölümün bitmesinin ardından da yeni bölüm heyecanı başlıyor. Dizinin 5. bölümüyle ilgili yayınlanan yeni fragmanı incelediğimizde Aliço’nun Yamaç’a garaja gelen kişinin ve çöpleri incelediğinde ortaya çıkan ismin aynı kişi olduğunu ve bu kişinin de İsa olduğunu söylediğini görüyoruz. Fragman da bu kısım gösterilmese de Yamaç’ın İsa’yı garajda sorguya çekmesinden ve bir önceki bölümde yaşananlardan dolayı bu sonucu çıkarabiliriz.

Selim’in İsa’nın yakalandığından dolayı endişeli olduğunu ve Vartolu’ya bunu söylediğini Vartolu’nun da ”Ben eşşeğimi sağlam kazığa bağlarım.” dediğini Selim’in ise karşılık olarak ”Lan gerizekalı, herif yakalandı.” dediğini görüyoruz. Bir diğer dikkat çeken sahne ise Selim’in Yamaç’a İsa’nın yerini sorduğu sahne. Yamaç ise cevap olarak İsa’nın yerini söylemeyip ölmeyeceğini bildiği bilmediği her şeyi anlatacağını söylüyor.

Yeni fragmanın gelmesinin ardından merak edilen bir diğer soru ise İsa’nın Yamaç’a olan biteni anlatıp anlatmayacağı. Garaj da birbirleri ile dövüşen bu ikilinin sahnesinin hemen ardından Yamaç’ın İsa’yı sandalyeye bağladığı ve bildiği her şeyi anlatmasını söylediği sahne geliyor. Bu akşam 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek olan Çukur dizisinin 5.bölüm 2.fragmanını aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir