Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi İzleyiciyi İkiye Böldü!

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi İzleyiciyi İkiye Böldü!
0

Star TV ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğenilen iddialı dizi Fazilet Hanım ve Kızları dizi izleyicilerini ikiye böldü. Dizinin son yayınlanan bölümü fanlar arasında heyecanlı tartışmaların yaşanmasına sebep oldu. Son bölümde Yağız ve Hazan ikilisinin basketbol oynadıkları sahne Hazan ile Sinan aşkını savunan dizi fanlarının tepkisini çekti.

Hazan’ın Yağız ile birlikteyken oldukça mutlu olması dikkatlerden kaçmazken YağHaz hayranları tarafından bu sahneler çok beğenildi. Öte yandan SinHaz hayranları ise bu sahnelerden çok rahatsız oldular. Bu sahne ile birlikte YağHaz ve SinHaz hayranları da ikiye bölünmüş oldular. İzleyiciler arasında bu ayrılmalar yaşanmasına rağmen dizinin senaryosunun bu kadar sürükleyici olması yapım firmasının ve Star TV’nin de hoşuna gitmiyor değil.

YağHaz ve SinHaz fanları arasındaki bu çatışma reytinglerede olumlu yansıyor. Dizi izleyicilerinin bir kısmı Hazan karakterinin biraz saçmaladığı görüşünde birleşirken, Sinan karakterini canlandıran Alp Navruz ve Yağız karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul’un ortaya koydukları performanstan da çok memnunlar. Sinan karakterini canlandıran Alp Navruz’un önüne gelen fırsatı çok iyi kullandığını düşünen izleyiciler, bu karakterin antipatik hallerinden vazgeçip sempatik yönlerini ortaya çıkarmasından da oldukça memnunlar. İzleyicilerin hoşuna giden bir diğer konu ise Sinan’ın ağabeyi olan Yağız’ın çevresinde dolanması ve onun için endişe duyması.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir