Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Çukur Dizisi 5.Bölümü Geceye Damga Vurdu!

Dizi Haberleri 21 Kasım, 14:52'de eklendi
Çukur Dizisi 5.Bölümü Geceye Damga Vurdu!

Show TV’nin yeni fenomen dizisi Çukur dün akşam yayınlanan 5.bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Ay Yapım imzalı fenomen dizinin yeni bölümü ile ilgili en çok merak edilen soru olan ”Selim’in hain olduğu ortaya çıkacak mı?” sorusu da yayınlanan yeni bölüm ile birlikte cevap bulmuş oldu.

İzleyicileri ekran başına kilitleyen ve heyecanlı dakikalar yaşatan dizide Yamaç’ın içlerindeki haine yaklaşmaya başladıkça heyecan doruğa çıktı. Yeni bölümün son sahnesinde ki silah sevkiyatı sırasında yapılan baskın ise gerilimin zirveye ulaştığı andı. Aksiyon ve duyguyu bir arada yaşatan dizide İsa’nın hain olduğu ortaya çıkmıştı ama Yamaç bazı şeyleri İsa’nın bilemeyeceğini bazı şeylerin yerine oturmadığını söyleyerek aklında şüphe kaldığını göstermişti. Asıl hain’in İsa değil Selim olduğunu izleyiciler biliyordu ancak Yamaç bilmiyordu. Selim’in İsa’nın ölümüne sebep olmasının ardından şüpheleri iyice artan Yamaç hain’in yakınlarından birisi olduğunu düşünmeye başladı. Selim ise ortaya çıkmamak için suçu Emmi ve Paşa’nın üstüne atmaya çalıştı. Silah sevkiyatı’nın gerçekleşeceği yeri daha önce avukata söyleyen Selim kardeşi Yamaç ile konuşmak için bir araya geldikleri sahnede ona hain’in Emmi veya Paşa ya da her ikiside olabileceğini ve silah sevkiyatı sırasında sorun çıkması durumunda hain’in onlar olduğunun kesinleşeceğini söylemişti. Dizinin final sahnesinde korkulan oldu ve silah sevkiyatı sırasında baskın gerçekleşti. Yaşananları uzaktan takip eden Yamaç, elinde keskin nişancı tüpeği olan Aliço’ya vur emri verdi.

Dizinin belkide en çok etkileyen sahnesi ise Vartolu Sadettin’in geçmişiydi. İzleyicilerin hatırlayacağı üzere 3.bölüm de Vartolu Çukur’a geldiğinde yaşlı bir amcaya boş olarak gördüğü sağlam olan evde neden kimsenin oturmadığını sormuştu. Yaşlı amcada karşılık olarak evin uğursuz olduğunu, içinde cinayet işlendiğini ve 30 yıldır kimsenin o evde oturmadığını söylemişti. Dün akşam yayınlanan 5.bölümde o evin hikayesindeki çocuğun Vartolu olduğunu, o evin içerisinde işlenen cinayette ölen kişinin de annesi olduğunu öğrendik. İzleyicileri şaşırtan diğer iki detaydan ilki Vartolu’nun İdris Koçovalı’nın oğlu olması diğeri ise Vartolu’nun çocukluk aşkının İdris Koçovalı’nın evindeki hizmetli Sadet olduğuydu. Dizinin belkide en duygusal iki sahnesinden ilki Vartolu’nun çocukluk aşkının Sadet olduğunun ortaya çıkması diğeri ise Vartolu’nun eve girerken Mihriban türküsünü duymasıyla annesini hatırlayıp duygulanması ve bu türküyü bir daha söyleyen olursa onu vuracağını söylemesi ve hemen ardından odaya geçip ağlamaklı bir şekilde kendisinin aynı türküyü söylemesiydi.

Dizi izleyicilerini sevindiren bir diğer gelişme ise Çukur’un bu hafta reytinglerinin artmış olması ve ABC+ kategorisinde Star TV’nin Pazartesi günleri reytinglerde ilk sırada yer alan dizisi Söz’ü az bir farklada olsa geçmiş olması. Çukur dizisi reytinglerdeki bu yükselişini devam ettirebilirse Söz dizisine reytinglerde rakip olabileceğini hatta ilk sırayı alabileceğini bile söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.