Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Vatanım Sensin 42. Yeni Bölümünün Fragmanı Yayınlandı!

Yerli Dizi 23 Ocak, 16:30'de eklendi
Vatanım Sensin 42. Yeni Bölümünün Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların fenomen dizisi Vatanım Sensin`de her geçen bölüm heyecan artmaya devam ediyor. Perşembe akşamları Kanal D`de ekranlara gelen dizinin 42. bölümünün ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Azize`nin yaşadığını öğrenen Cevdet deliye dönüyor.  Tevfik ise hayatının kurtulması için Cevdet`e Azize`nin yerini söylüyor. Tevfik`in söylediği yere giden Cevdet, Azize ile karşılaşıyor.

Vatanım Sensin`de Geçtiğimiz Bölüm Neler Olmuştu ? 
Mehmet, Yunan ordusunun yaptığı aramada yakalanmıştı ve onlara tuzak kurmak için bir yere götürmüştü. Bombanın patlayacak olması nedeniyle Mehmet, Leon`un ölmesini istemediği için onu dışarı göndermişti. Patlayan bombalar pek çok Yunan askerinin ve Mehmet`in ölümüne neden oldu.
Yunan bankasından çalınan paraları kimseye söylemeyen ve yeni mücadelesinde kullanmak için saklayan Dağıstanlı`nın bu sırrını Yanık Efe öğrendi. Bunu öğrenen Tevfik, çiftlikte para ve yemek azlığından dolayı kaynaklanan huzursuzluğu da kullanarak Dağıstanlı`yı yerinden etti.
Tevfik`i öldürmek üzere olan Cevdet`i ise tek birşey durdurmuştur. Tevfik`in Azize`nin yaşadığını söylemesi…

Yeni bölümün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber