Ece Erken ve Bircan Bali`den Madonna Gafı! Eurovision`da Yarıştığını Sandılar

Kenan Doğulu, Beren Saat İle Boşanıyor İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu!

Diriliş Ertuğrul 147. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Jet Sosyete Final Bölümü Yayınlandı! Gülse Birsel Açıklama Yaptı!

Söz, 59. Yeni bölümü Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Yerli Dizi 6 Kasım, 02:38'de eklendi
Söz, 59. Yeni bölümü Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Star Tv`de yayınlanan ekranların fenomen dizisi Söz son bölümüyle yine nefesleri kesti. Son bölümü izleyen hayranlarının en çok merak ettiği konu ise bir sonraki fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığı oldu. 59. bölümünün fragmanı yayınlandığında sitemizde bulabileceksiniz.
Söz`de 58. bölümde ise şu gelişmeler yaşandı.

Dragan`ın verdiği virüs sonrası ölümle burun buruna yaşamak zorunda olacak Yavuz, henüz bu haberin şokundan kurtulamadan Tim`e kurulan tuzağa karşı harekete geçmek durumunda kaldı. Yavuz ise bu tuzağı engelleyebilmek için, Behramı`ı Tim`in elinden almak zorundadır. Hem kimliğinin ortaya çıkmaması adına hem de Dragan tehdidini yok etmek zorunda olan Yavuz ise Kopuk ile beraber bu durumdan çıkmak için çok tehlikeli bir plan yapmıştır.
Yavuz, Tim`i düştüğü tuzaktan kurtardıktan sonra başka bir takas nedeniyle Dragan ile tekrar karşı karşıya gelir. Bu takasın ise Nadya üzerinden yapılacağını gören Dragan, Nadya`yı kaybetmemek adına herşeyi göze alıp, takası engellemek için harekete geçmiştir.
Behram operasyonuyla birlikte buldukları izleri takip eden Tim ise takasın yapılacağı yere operasyon düzenlemek üzeredir. Yavuz ise tam bir çıkmazdadır. Dragan`ı, Nadya üzerinden tam yakalamak üzereyken Tim ile burun buruna gelecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.