Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Söz Dizisi İzleyicileri Dizinin Gidişatından Memnun Değil!

Dizi Haberleri 30 Ekim, 15:42'de eklendi
Söz Dizisi İzleyicileri Dizinin Gidişatından Memnun Değil!

Star TV’de ekranlara gelen Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi SÖZ’de yer alan bazı sahneler izleyicilerin sıkılıp diziyi izlememesine sebep oluyor.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Star TV ekranlarının sevilen dizisi SÖZ, izleyicileri tarafından eleştiriler almaya başladı. Reytinglerdeki yükselişiyle 2.sezonuna oldukça iyi bir giriş yapan dizinin izleyicileri artık diziden sıkılmaya başladıkları için kanal bile değiştirir oldular. Bu durum da doğal olarak SÖZ dizisi için tehdit oluşturuyor. Diziyi izleyen izleyicilerden kızıp izlemeyeceğini söyleyip sonraki bölümde yine ekran başına geçip diziyi izleyenlerin sayısı artsada dizideki abartılı savaş sahneleri izleyicileri rahatsız ediyor.

Herkes tarafından askerimizin yaptığı fedakarlıklar ve gösterdikleri mücadele biliniyor olsa da SÖZ dizisindeki bazı savaş sahneleri fazla abartıya kaçıyor. Gerçeklikten oldukça uzak olan sahneler arttıkça izleyicilerden de homurtular gelmeye başlıyor.

Özellikle Eylem karakteri izleyicilerin çoğunluğu tarafından rahatsız edici bir karakter olarak görülüyor. Oldukça iyi bir ajan olmasına rağmen sürekli dikkatsiz ve düşüncesizce hareket eden Eylem karakterinin bu davranışları gerçek hayatla bağdaşlaşmayınca izleyicilerinde tepkisiyle karşılaşıyor. Bunun sonucunda da izleyiciler üzerinde dizi sorgulama refleksi oluşuyor. Ayrıca Eylem ve Fethi ikilisinin sürekli birbirleriyle karşı karşıya gelmeleride izleyicileri bir hayli sıkmış olacak ki artık bu sahnelerin çok fazla uzatıldığını düşünüyorlar. Eylem karakterine hayat veren Meriç Aral’ın yüzündeki ” Dizi bitse de gitsek” ifadesi izleyicilerin sinirlerini geren detaylardan biri.

Dizinin 2.sezonunun yayınlanmasına rağmen hala Yavuz ve Bahar karakterine ısınamayan izleyicilerde mevcut. Yine özellikle Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Yavuz karakterinin duygularındaki gel gitler ve değişimler izleyicilerin tepkisini çekiyor haliyle eleştirilerde artıyor. Aynı şekilde Bahar karakterini canlandıran Aybüke Pusat’ın oyunculuğunu beğenmeyen izleyicilerin sayısıda bir hayli fazla. Bu ikiliyi beğenmeyen ya da ısınamayan izleyiciler ise Feyzullah ve Su ikilisiyle yetinmek zorunda kalıyorlar.

 

Nazlı ve Ateş ikilisi ise derim yerindeyse dizinin kurtarıcı çifti olarak görülüyorlar. İzleyicilerin büyük bir çoğunluğu bu ikilinin sahnelerini yeterli bulmayıp daha da artmasını istiyor. Yazıda belirttiğimiz tüm bu sebeplerden dolayı izleyiciler artık sıkılmış durumda ve bu sezon dizinin geçen sezon olduğu kadar meraklı bekleyişin olmadığını düşünüyorlar. Dizi izleyicilerinin diziden artık eskisi gibi keyif almamaları da abartılı sahnelerin bir sonucu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.