Seven Ne Yapmaz Dizisi Final mi Yapacak?

Seven Ne Yapmaz Dizisi Final mi Yapacak?
0

ATV kanalında ekranlara gelen Seven Ne Yapmaz Dizisi’nin reyting sonuçları dizinin kanal tarafından yayından kaldıralabileceği ihtimalini ön plana çıkarıyor.

Başrollerinde Seren Şirince ve Yusuf Çim ikilisinin bulunduğu Seven Ne Yapmaz dizisinin reyting sonuçları hiç iç açıcı değil. ATV’nin bir çok yapımı reytinglerde zirve mücadelesi verirken Seven Ne Yapmaz dizisinin reyting oranlarının biraz düşük kalması dizinin kanal yönetimi tarafından yayından kaldırılmasına sebep olabilir. Hatırlayacağınız üzere dizi kendisini nikah masasında terkedip giden genç ve yakışıklı adama oyun oynayan genç bir kızın hikayesini konu alarak başlamış ama son haftalarda beklenilenin altında bir reyting sonucu alınca dizinin geleceği konuşulmaya başlandı. İlk bölümlerindeki popülerliğini kaybetmişe benzeyen dizi 18 Ekimde yayınlanan son bölümü ile reytinglerde adeta çöküş yaşadı. Dizinin 7. ve yayınlanan son bölümünün reyting sonuçlarına baktığımızda Total grubunda 3.62 reyting ile 7. olurken, AB grubunda ki 2.02 reytingi ile de kendisine 20. sırada yer bulabildi. ABC grubunda ise aldığı 3.01 reyting ile günü reytinglerde 12.sırada tamamlayabilmişti.

Reyting sonuçlarını incelediğimizde dizinin bir süredir düşüş yaşadığını ve bunun reytinglerede yansıdığını görüyoruz. Dizinin bu kötü gidişinin ATV’nin de dikkatini çektiğini ve dizinin adım adım finale doğru gittiğini söyleyebiliriz. ATV’nin Kırgın Çiçekler, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz, Aşk ve Mavi, Kanatsız Kuşlar ve Cennetin Gözyaşları gibi yapımları reytinglerde üst sıralarda yer alırken Seven Ne Yapmaz’ın reytinglerdeki bu düşünün de dizinin  erken final yapmasına sebep olacak gibi gözüküyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir