Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Bahtiyar Ölmez Dizisi Kadrosunda Süpriz İsim!

Dizi Haberleri 16 Kasım, 14:52'de eklendi
Bahtiyar Ölmez Dizisi Kadrosunda Süpriz İsim!

ATV’de Cumartesi akşamları ekranlarar gelen Bahtiyar Ölmez dizisin de usta oyuncu Haldun Boysan silah kaçakcısı olan ”Topal Hamdi” karakterini canlandırmak için diziye konuk oyuncu olarak katıldı. Başrollerinde Hande Subaşı, Yetkin Dikinciler ve Güven Hokna’nın oynadığı ATV ekranlarının yeni dizisi ”Bahtiyar Ölmez” dizisinin oyuncu kadrosuna usta tiyatro ve dizi oyuncusu olan Haldun Boysal konuk oyuncu olarak katıldı.

Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı ”Rıfat” karakteri ile birlikte silah kaçakçılığı yapan ”Topal Hamdi” adındaki suç örgütünün liderini canlandıracak olan Haldun Boysan, Bahtiyar Ölmez dizisi ile ilgili yaptığı açıklamada dizinin iyi bir senaryoya sahip olduğunu ve bunun yanı sıra başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çektiğine vurgu yaparken dizinin yapımcısı ve oyuncularıyla da yakın arkadaş olduklarını ve bu yüzden kendisine gelen teklifide kabul ettiğini söyledi. Boysan ayrıca komedi ve macerayı iyi bir şekilde yoğuran bu projenin kısa değil uzun vadeli olması dileğinde bulunurken, bunda da kendisinin de küçükte olsa bir katkısı olması durumunda mutlu olacağını da belirtti. Boysan son olarak sözlerine Yetkin Dikinciler’in kendi döneminin en başarılı aktörlerinden birisi olduğunu söyledi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber