FOX TV Dizileri

FOX TV Dizileri
0

FOX TV dizileri ile öne çıkan bir kanal. Bu kanalda bilinmesi gereken birçok dizi bizlerle buluşuyor. Bu yapımları sizler için paylaştık.

FOX TV, kurulduğu dönemden bu yana kendini geliştiren ve büyüyen bir TV kanalı. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir kuruluşa ait olan FOX, özellikle haber yayınları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu kanalda pek çok dizi yayınlanmakta. Bunlardan güncel olanları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

FOX TV

FOX TV, 24 Şubat 2007 tarihinde yayın hayatına başladı. 1 Temmuz 2012’den itibaren HD yayın yapmaya da başlayan FOX, 2013 yılına kadar News Corporation tarafından yönetildi. 2019’a kadar 21st Century Fox’a ait olan kanal, 2019 itibariyle The Walt Disney Company’e geçiş yapmış oldu.

“Hayata Foxlanın FOX!, sen de katıl ve Hadi Fox’a” gibi birçok slogana yer veren FOX TV dizileri ile de ilgi çekiyor.Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan’da yayın sunan TV kanalında güncel olarak 5 haftalık dizi ve 1 günlük dizi bulunuyor. Buna ek olarak kanala 6 yeni dizi de gelmesi bekleniyor.

FOX TV Dizileri

FOX TV’nin dizilerinden bahsederken yayınlanan dizilere ağırlık vereceğiz. Yakında yayınlanması beklenen yapımlar Aslan Parçası, Gülcemal, İki Yabancı, Kara Orman, Külkedisi, Tetikçinin Oğlu ve Öteki Kadın olarak açıklanıyor. Bunun dışında listede yer alan diziler güncel olarak yayın hayatına devam ediyor.

Yasak Elma

Yasak Elma, Fatih Aksoy’un yapımcılığını yaptığı bir yapım. Senaryo ekibinde Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturuyor. Dizinin başrollerinde Şevval Şam, Eda Ece, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen bulunuyor.

Dram ve komedi türündeki Yasak Elma dizisi, 6 sezondur devam ediyor. 160’ı aşkın bölüm çekilen dizi, büyük bir iş insanı olan Halit Argun’un karısının eşini aldatmasıyla başlıyor. Aslına bakarsak karısı Ender, Halit ile olan ilişkisinden sıkılmaya başlıyor. Bununla birlikte ondan tazminat alabilmek için eşine karşı bir oyun oynuyor. Buna göre kendisini Yıldız isminde biriyle ilişki yaşamasını sağlayacak.

Taçsız Prenses

FOX TV’de yayınlanan Taçsız Prenses, Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği bir dizi. Dram türündeki bu yapımın gösterim süresi 140 dakika. Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Elif Kurtaran’ın paylaşmış olduğu seri, 10 Ocak 2023’te yayın hayatına başladı.

Dizide Masal adında yer alan bir kızın annesinin kalp hastalığı sebebiyle hastaneye yatmasından sonraki hikayesini anlatıyor. Masal, dünyayı daha öncesinde güzel bir yer olarak düşünürken birçok zorluk ile karşılaşıyor. Yaşadığı zorlukların ardından ona yardım eden bir adam çıkıyor.

FOX TV Dizileri

Adım Farah

Adım Farah, dram türünde yer alan ve FOX TV dizileri arasında etkili bir başlangıç yapan seri. 1 Mart 2023’te yayın hayatına başlayan yapımın yapımcılığını Saner Ayar üstlenmekte. O3 Medya imzalı bu dizinin yönetmen koltuğuna Recai Karagöz oturuyor. Başrol oyuncuları ise Demet Özdemir ve Engin Akyürek. Dizide İranlı bir kadının yaşadığı olaylar anlatılıyor.

Dokuz Oğuz

Karşımıza çıkan bir diğer dizi Dokuz Oğuz, 28 Ocak 2023 ile 25 Mart 2023 tarihleri arasında yayınlanan bir yapım. Gold Film imzalı bu serinin başrollerinde Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Allen yer alıyor. Dizide Oğuz Timi’nin hikayesi anlatılıyor.

EGO

FOX TV dizileri arasında kendine yer bulan EGO, Pastel Film’e ait bir dram dizisi. Yabancı bir filmden uyarlanan serinin yönetmeni Doğa Can Anafarta ve Şenol Sönmez. Başrol oyuncuları arasında Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut yer almakta. Dizide bulunan mutlu iki çift, hayatlarının şokuyla karşılaşır. Bu sırada karşılarına çıkan güzel bir teklif, onların hayatını değiştirecektir.

Yalnız Kalpler

FOX TV, Yalnız Kalpler adlı günlük dizisiyle de insanları etkilemeye çalışıyor. Hafta içi her gün yayınlanan seri, 9 Ocak’tan beri devam etmekte. Dizinin başrol oyuncuları arasında Sena Şahin, Taygun Sungar ve Serkan Melikoğlu bulunuyor.

Ayda ve Teoman, Kapadokya’da geçirdikleri harika bir gece sonrasında birbirlerinin izlerini kaybederler. Bir süre sonra tekrar karşılaşan ikililerden birisi olan Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet ile ilişki yaşar. Bir taraftan Ayda bir taraftan Teoman, zorlu bir sürece girer.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir