1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Disney+’tan Megastar Tarkan’lı Yeni Reklam Filmi Büyük İlgi Gördü!

Disney+’tan Megastar Tarkan’lı Yeni Reklam Filmi Büyük İlgi Gördü!
0

Türkiye’de yaklaşık 10 aydır yayın hayatına devam eden Disney+, yerli ve yabancı içerikleriyle büyük ilgi görüyor. Dijital platform, sürpriz bir reklam filmiyle izleyicilerin karşısına çıktı ve Megastar Tarkan’ı başrolde ağırladı. Reklam filmi, izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Tarkan, Disney+ İçin Kamera Karşısına Geçti

Disney+, Türkiye’deki yayın hayatına başladığı günden bu yana dikkat çeken projelere imza atıyor. Şimdilerde ise Tarkan’lı yeni reklam filmiyle gündeme gelen platform, Megastar’ın ünlü şarkıcılığının yanı sıra oyunculuk yeteneklerini de sergilediği bu reklam filmiyle büyük ses getirdi.

Reklam filminde Tarkan, Disney+ izlerken kendini farklı sahnelerin içinde hayal ediyor ve izleyicilere Disney+ dünyasında romantik komedi, aksiyon, belgesel ve bilim kurgu gibi farklı içeriklere dair bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Reklam Filmi Bugünden İtibaren Yayında

TBWA\Istanbul ve Disney+ ekiplerinin ortak çalışmasıyla hazırlanan reklam filmi, bugünden itibaren yayında. Filmin yönetmenliğini DUAL olarak bilinen Boran Güney ve Erhan Yürük ikilisi üstlenirken, prodüksiyonunu Public gerçekleştirdi.

Megastar Tarkan Kimdir?

Tarkan, Türk pop müziğinin en önemli ve başarılı isimlerinden biri olarak kabul edilir. 1972 doğumlu şarkıcı, 1990’lı yıllardan itibaren müzik dünyasında adını duyurmuş ve bugüne kadar birçok hit şarkıya imza atmıştır. Tarkan, Türkiye’nin yanı sıra dünya çapında da tanınan ve sevilen bir sanatçıdır.

Disney+ ile anlaşan Tarkan’ın, platformun yeni projelerinde yer alıp almayacağı merak konusu olurken, bu reklam filmiyle izleyicilerin ilgisini çeken dijital platform, önümüzdeki dönemde de sürpriz projelerle karşımıza çıkabilir.

Yorum Yap