Kızılcık Şerbeti 22. Bölümüyle Yine Zirvede! Ömer Metehan’ın Suçunu Üstlendi!

Kızılcık Şerbeti 22. Bölümüyle Yine Zirvede! Ömer Metehan’ın Suçunu Üstlendi!
0

Show TV’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün yer aldığı “Kızılcık Şerbeti”, 22. bölümüyle reytinglerde zirvede yer aldı. Dizinin sosyal medyada da büyük yankı uyandırdığı görüldü. Peki, Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenler neler?

Kızılcık Şerbeti 22. Bölümde Neler Yaşandı?

Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde Nursema, babası Abdullah’ın annesine her şeyi anlatması şartıyla evine geri döndü. Abdullah, Pembe ve Nursema’nın yüzleşmesinde nefesler tutuldu. Nursema, babasının Alev’e olan hislerini annesine anlatmasını istese de yüreği buna izin vermedi ve babasının annesine yapacağı itirafa engel oldu. Staj yaptığı klinikte hastalarına Fatih’in karar verdiğini öğrenen Doğa, yeni bir klinik bularak sitemini Fatih’e iletti. Öte yandan Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılış gününde aileler bir araya geldi. Sönmez’in lokantada Antakya ve Malatya’ya ait yöresel yemeklerin yapıldığını belirterek ülkemizde yaşanan deprem felaketine değinmesi dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kızılcık Şerbeti’nin heyecanla beklenen 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Kızılcık Şerbeti 23. Bölümde Neler Olacak?

Kızılcık Şerbeti’nin 23. bölümünde yaşanacak olaylar ve karakterlerin karşılaşacağı zorluklar şimdilik sır gibi saklanıyor. Yeni bölümde Abdullah’ın ne yapacağı ve Ömer Metehan’ın suçunu üstlenmesinin akıbeti merak konusu.

Kızılcık Şerbeti 22. Bölümüyle Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Kızılcık Şerbeti, 22. bölümüyle ABC1 20+’da %11.15 izlenme oranı ve %26.40 izlenme payı, AB grubunda %10.83 izlenme oranı ve %29.15 izlenme payı alarak Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu. Total’de ise %7.85 izlenme oranı ve %19.67 izlenme payına ulaşan dizi, bu hafta yayınlanan bölümüyle yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına topladı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir