Hangisi, Dünya çevresinde tur atan ve başladığı noktaya geri dönen ilk insanlardan biridir?

Histoloji nedir?

Hangi adda bir yemek vardır?

Titanic filmiyle hatırlanan “My Heart Will Go On” şarkısını gittiği her yerde duymaktan bunaldığını ve ne zaman duysa kusacak gibi olduğunu söyleyen kimdir?

Ece Erken ve Bircan Bali`den Madonna Gafı! Eurovision`da Yarıştığını Sandılar

Televizyon 23 Mayıs, 16:00'de eklendi
Ece Erken ve Bircan Bali`den Madonna Gafı! Eurovision`da Yarıştığını Sandılar

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında Eurovision 2019 yarışması ile ilgili konuşan Ece Erken,  Mini konser veren Madonna`nın yarışmacı olduğunu zannederek “Madonna’nın birinci olamaması çok acayip değil mi? Madonnasın sen, ne yapsan olur yani” dedi. Ece Erken`in bu sözleri üzerine Bircan Bali ise “Nasıl birinci olamaz çok ilginç” sözleriyle Ece Erken`e destek verdi. Bu konuşmalar sosyal medyada alay konusu olurken ikiliden şu ana kadar herhangi bir açıklama gelmedi.

Daha önce de Aramızda Kalsın programının sunucusu Funda Kalyoncuoğlu, programda “Kürk Mantolu Madonna” kitabı ile ilgili olarak “Kitaplar filme uyarlanınca ben sevmiyorum. Ama burada Madonna’nın hayatı da enteresan olabilir. Yani aşkları, ilişkileri filan” şeklinde konuşmuş ve büyük bir gaf yapmıştı. Ece Erken ve Bircan Bali`nin söyledikleri ise akıllara 2. Madonna vakası olarak kazındı.
https://www.youtube.com/watch?v=VXZpMk6Zmik

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber