1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Kenan Doğulu, Beren Saat İle Boşanıyor İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu!

Kenan Doğulu, Beren Saat İle Boşanıyor İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu!
+ - 0

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, oyuncu Beren Saat ile ilgili çıkan boşanma iddiaları hakkında sessizliğini bozdu. 2014 yılında evlendikleri Beren Saat ile bir süredir boşanacakları dedikoduları çıkan Kenan Doğulu bugüne kadar tüm soruları yanıtsız bırakmıştı. Beren Saat`in doğum gününde Instagram hesabından yaptığı paylaşım boşanma dedikodularını daha da arttırmıştı.
Kenan Doğulu ise, “Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri” töreninden önce gazetecilere konuştu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Doğulu, “Üçüncü şahısları ilgilendiren bir mevzu olduğunda bunu anons ederiz. Endişelenen insanları haklı görüyorum, önlerinde sevgi ve saygıyla eğiliyorum. İnsanları negatif haberlerle bu kadar üzmeyin. İnsanları ilgilendiren bir şey olursa söyleriz. Beren sette ve çok yoğun. Yaptığınız her negatif haber istese de istemese de eşimizi dostumuzu üzüyor. Telefonlarımız susmuyor. İyiyiz, bir sorun yok, keyfimiz yerinde” dedi.

BEREN SAAT ESKİ SEVGİLİSİ EFE GÜRAY İLE OLAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI
Eşinin yaptığı bu açıklamalardan kısa bir süre sonra ise Beren Saat, Instagram hesabından eski sevgilisi Efe Güray ile birlikte yer aldıkları bir fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafı kalp emojisi ile paylaşan Beren Saat`e ise bazı takipçileri tepki gösterdi.

Bu haberi değerlendir

Yorum Yap