Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Osmanlı Devleti’nde yangınları haber vermesi için yangın kulelerinde ve başka uygun yerlerde bekletilen gözetleyicilere ne ad verilirdi?

Medya Haberleri 28 Ekim, 22:44'de eklendi
Osmanlı Devleti’nde yangınları haber vermesi için yangın kulelerinde ve başka uygun yerlerde bekletilen gözetleyicilere ne ad verilirdi?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 28 Ekim 2019 tarihinde sorulan Osmanlı Devleti’nde yangınları haber vermesi için yangın kulelerinde ve başka uygun yerlerde bekletilen gözetleyicilere ne ad verilirdi? sorusu Tüm izleyicilerde merak uyandırdı.

Yarışmanın sıkı takipçisi olan bir çok seyirci tarafından sorusunun cevabı araştırılıyor. Yeni sezonda sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster’de az önce sorulan soru izleyenleri ekrana kilitledi ve sorunun yanıtı merak konusu oldu.

28 Ekim 2019 tarihinde yarışmacının karşısına 2 baraj sorusundan sonra çıkan Osmanlı Devleti’nde yangınları haber vermesi için yangın kulelerinde ve başka uygun yerlerde bekletilen gözetleyicilere ne ad verilirdi? sorusunun cevabı nedir?

A) Köşklü

B) Saraylı

C) Kuleli

D) Balta

Doğru cevap: A) Köşklü

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.