Müge Anlı 10 Ekim 2019 neler oldu? Müge Anlı 10 Ekim izle

Arda Ayten 1 Milyon TL kazandı!

İstiklal Marşında en az geçen kelime nedir?

Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim? İşte detaylar…

Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim? İşte detaylar…

Medya Haberleri 14 Eylül, 17:19'de eklendi
Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim? İşte detaylar…

Ses sanatçısı Onur Akay, bomba bir iddia da bulundu. Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu‘nun Kim Milyoner Olmak İster programının yeni sezonda sunucusu olarak karşımıza çıkacağını belirten Akay, yarışma programının provalarına başlandığını dile getirdi.

2017-2018 ve 2018-2019 sezonununda Murat Yıldırım tarafından sunuculuğu üstlenilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 2011 senesinden bu zamana kadar yayında olduğu biliniyor. Geçtiğimiz günlerde Murat Yıldırım “Oyunculuk kariyeri için Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu bırakacağım” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu ve yarışmanın sunuculuğundan ayrılacağını, kendisi için oyunculuk kariyerinin daha önemli olduğunu bildirmişti.

Yarışma programını yayına başladığı 2011 yılında Kenan Işık’ın sunduğu, Kenan Işık’ın rahatsızlanmasıyla Selçuk Yöntem’in sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster’de son olarak Murat Yıldırım sunuculuğu üstlenmişti.

Ses sanatçısı Onur Akay, sağlam bir kaynağının olduğunu ve bu kaynaktan programın yeni sunucusunun Kenan İmirzalıoğlu olacağını öğrendiğini belirtti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.