Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Nesrin Cavadzade Adeta Eridi!

Magazin 13 Ağustos, 22:25'de eklendi
Nesrin Cavadzade Adeta Eridi!

Yeni dizisi için hazırlıklara son gaz devam eden Nesrin Cavadzade, son günlerde Instagram hesabı üzerinden yayınladığı fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Instagram üzerinden cesur pozları ile dönem dönem zaten dikkat çeken ünlü isim, son yayınladığı fotoğrafı ile birlikte Bizim Hikaye dizisi için adeta bir deri bir kemik kaldığı gözlemlendi.

Dizinin Amerikan dizisi olmasına rağmen FOX TV ekranlarında Türkiye versiyonu olarak uyarlanacak ve yayınlanacak olduğu bilinirken, dizide Nesrin Cavadzade’nin baya aktif rol alacak olduğu tahmin ediliyor.

54 Kiloydu 48 Kiloya Düştü

Nesrin Cavadzade, tarafından yapılan açıklamaya göre dizi için zayıflamak uğruna büyük emek harcayan ve spor yapan Nesrin Cavadzade, 54 kilodan 48 kiloya kadar geriledi. 48 kilo olmasına rağmen zayıf durmayan Nesrin Cavadzade,özellikle dikkat çeken vücudu ile hayranlarından olumlu yorum alırken, birçok kişi aynı şekilde daha fazla kilo vermemesi konusunda Cavadzade’yi uyardı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber