FOX’un Yeni Dizisi Bizim Hikaye Konusu Nedir?

FOX’un Yeni Dizisi Bizim Hikaye Konusu Nedir?
0

FOX TV bu sezona iddialı başlamak için yeni diziler ile izleyiciyi karşılayacak.Geçen sezon sönük geçen bir sezonun ardından bu sene yeni sezona iddialı bir giriş yapması beklenen FOX TV, yeni sezonda özellikle Bizim Hikaye dizisi ile reytingleri toplaması bekleniyor.

Bir ailenin durumu ve yoksulluğu tema alacak olan Bizim Hikaye dizisinin özellikle dram ve aşk dizisi olduğu tahmin edilirken, dizinin özellikle de fakirlik ve yoksulluğu konu alan bir dizi olacağı şimdiden belirlenmiş durumda.

Bizim Hikaye Konusu Ne Olacak?

Bizim Hikaye dizisinin konusu abla olan ve ailenin geçim kaynağı olarak görülen, diğer kardeşlerine bakmak zorunda olan anneleri tarafından terk edilen Filiz ve kardeşleri üzerine geçiyor.

Filiz kardeşlerine zarar gelmesini önlemek için hem annelik, hem babalık yapmak zorunda olan ve çalışan bir abla ancak bir yandan da ev hanımı, abla ve anne rolünü üstlenen bir karakter. Bir gün peşine takılacak olan bir adamın kendisi ve kardeşlerine sahip çıkmak için hayatını Filiz’e adaması ile hayatında büyük ve kargaşalı değişimler olması beklenen Filiz ve kardeşlerinin hikayesi konu alınacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir