Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Resmen Ayrıldı!

Magazin 8 Eylül, 22:54'de eklendi
Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Resmen Ayrıldı!

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç son yılların en büyük boşanma davasına hazırlanıyor. Maddi ve manevi olarak birbirlerinden herhangi bir istekleri olmayan çiftin, maddi ve manevi olarak istekleri olmamasına rağmen hayranları tarafından büyük bir hüzün ve üzüntü ile karşılanmıştı.

Şimdilerde ise Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç arasında yaşanan boşanma davasına 7 gün kala Merve Boluğur tarafından Murat Dalkılıç’ın evinde olan kişisel eşyalarının alınması için annesi Nehra Boluğur’u görevlendirdiği ve annesinin eşyalarını toplamak için eve gittiği ortaya çıktı.

Ayrılmaları Resmen Gerçeğe Dönüştü

Nehra Boluğur tarafından Merve Boluğur’un kişisel eşyalarının da alınması ile birlikte resmen ayrıldıkları sadece resmiyete dönüşmesi için 7 gün daha beklemeleri gerektiği resmi olarak ortaya çıktı.

Boşanma davasının hemen sonuçlanıp sonuçlanmayacak olduğu konusunda ise en azından şuanlık bir bilginin olmadığını söyleyebilir ve hakim tarafından bu konuda karar verilebilecek olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber