Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Merve Boluğur Aşkının Doğum Gününü Unuttu!

Magazin 9 Ağustos, 14:28'de eklendi
Merve Boluğur Aşkının Doğum Gününü Unuttu!

Uzun bir süre önce dünya evine giren Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti son günlerde kritik bir sorun yaşıyor. İkilinin ayrılmasına sebep olabilecek olduğu iddia edilen bu sorunun Merve Boluğur’dan dolayı kaynaklandığı ve Dalkılıç’ı derinden üzdüğü belirtiliyor. Bir süredir aralarında sorunlar olduğu belirtilen ve bu sorunların çözülmesi için Bodrum ve İstanbul’da ayrı şehirlerde kalan ikili, bugünlerde ise Murat Dalkılıç’ın doğum günü kutlamasında da bir araya gelmemesinden dolayı ”evlilik sona geldi” dedirtti.

Ayrılacaklar İddiası Yayılıyor

Özellikle birbirlerinden ayrı olmaları ve bir süre önce çözüm için Bodrum’da bir araya gelmelerine rağmen sorunları çözemeyerek geri dönen Merve Boluğur faktöründen dolayı ikilinin yakın zamanda boşanma davasını başlatabilecek oldukları iddia ediliyor.

Basında kendilerine pek fazla yer bulamasalar bile sık sık haberlere konu olan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çiftinin ilk günlerden beridir sıkıntısız geçtiği sanılan ilişkilerinin arkasında neler yattığı ve ikilinin barışıp barışmayacak olduğunun bilinmemesinden dolayı tüm hayranları alacak oldukları kararı büyük bir merakla bekliyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.