Afili Aşk 5. Yeni Bölümünün Fragmanı Yayınlandı!

502 Bad Gateway Cloudflare Hatası, Siteler Açılmıyor!

Emre Aşık`dan Boşanan Yağmur Sarnıç Velayet Davasında Sinir Krizi Geçirdi!

Netflix`ten Yeni Türk Dizisi Love 101! Oyuncuları Kimler Olacak ?

Kerimcan Durmaz`ın Uçak Tuvaletinde Masturbasyon Videosu İçin Suç Duyurusu!

Magazin 29 Nisan, 17:43'de eklendi
Kerimcan Durmaz`ın Uçak Tuvaletinde Masturbasyon Videosu İçin Suç Duyurusu!

Kerimcan Durmaz tarafından instagram hesabına atılan masturbasyon videosu Türkiye`nin gündeminde kalmaya devam ediyor. Durmaz`ın instagram hikayesi olarak paylaştığı video da masturbasyon görüntüleri yer alıyordu. Durmaz tarafından görüntülerin kendisine ait olmadığı konusunda açıklama yapılsa da Avukat Hakan Tamgüç tarafından kendisi ile ilgili suç duyurusunda bulunulacağı açıklandı.  İlgili olayın yaşanmasının ardından Avukat Tamgüç, “Kerimcan Durmaz denen bu şahıs ile ilgili yarın savcılık suç duyurumuzu yağacağız, şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Yayınlanan skandal videonun ardından Durmaz`ın yargılanmasını isteyenler amaçlarına ulaşacak gibi görünüyor. Avukat Tamgüç, 5 ayrı suçta suç duyurusunda bulunduğu dilekçeyi yarın savcılığa vereceğini ve ünlü DJ`in tutuklanmasını talep edeceğini duyurdu. Mahkemeye sunduğu dilekçeyi de sosyal medya hesabından paylaşan Tamgüç, Kerimcan Durmaz’ın cinsel istismar, cinsel taciz, halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama, hayasızca hareketler ve müstehcenlik suçlarından tutuklanmasını talep ederek bahsi geçen Instagram hesabının ise kapatılmasını istedi.

Kerimcan Durmaz ise olaydan sonra açıklama yaparak videonun kendisine ait olmadığını, yanlışlıkla instagram hesabında paylaşıldığını ve bu görüntüleri yayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söylemişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,