Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Kerimcan Durmaz Uçaktan Uygunsuz Görüntüler Paylaştı!

Magazin 29 Nisan, 15:44'de eklendi
Kerimcan Durmaz Uçaktan Uygunsuz Görüntüler Paylaştı!

Kerimcan Durmaz, Instagram hesabının hikayelerinde uçakta masturbasyon yaptığı görüntüleri paylaştı ve sosyal medyada kendisine sert tepkiler geldi. Uçak tuvaletinde bana bakın notuyla uygunsuz görüntülerini paylaşan Kerimcan, görüntüleri kısa süre içerisinde kaldırmış olsa da, video hızla yayıldı ve olay yarattı.
Tepkilerin artması üzerine Kerimcan Durmaz bir açıklama yaptı. Durmaz, videonun kendisine ait olmadığını belirterek  şöyle konuştu “Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek isterken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok video ve resim gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorum ki, yanlışkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır”

Kerimcan Durmaz`a ise takipçilerinden tepki gelmeye devam ediyor. Bir takipçisinin uygunsuz videodaki kişinin kullandığı aksesuarlar ile kendisinin kullandığı aksesuarların aynı olduğunu gösteren ve Yemezler notuyla gönderdiği mesajına Kerimcan Durmaz, “İstersen gel yedireyim”  şeklinde cevap verdi.  İlgili videoya ise sosyal medya da tepki gösterilmeye devam ediliyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,