Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Ebru Şallı Kendini Gösterdi!

Magazin 9 Ağustos, 15:51'de eklendi
Ebru Şallı Kendini Gösterdi!

Türkiye’nin bir süredir merakla aradığı Ebru Şallı bugün ortaya çıktı. Evli bir iş adamı ile birlikte yaşadığı aşk dolayısı ile son günlerde sıklıkla eleştiri konusu olan ve hakkında onlarca karalama kampanyası başlatılan Ebru Şallı, sessizliğini mecburi olarak korumak zorunda kalmış ve bir süreden beridir basın mensuplarının bulunduğu bölgelerde görünmemeye karar vermişti.

Ancak bugün basına yakalanan Ebru Şallı, Nişantaşı’nda görüntülendi. Gazetecileri görür görmez eli ayağına dolaşan ve ne yapacak olduğunu şaşıran Ebru Şallı, hemen cep telefonuna sarılırken, gazetecilerin kendisine sorduğu sorulara ise yanıt vermekten kaçındı.

Magazinsel Konuları Konuşmak İstemiyor!

Ebru Şallı kendisine sorulan ”evli bir iş adamı ile haberleriniz çıktı, bu konu hakkında neler söyleyeceksiniz?” sorusuna verdiği yanıt ile hem sevenlerini, hem gazetecileri şaşırttı. Şallı, açıklamalarında ”ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum, magazinsel konuşmak istemiyorum, bu konuyla ilgili de konuşmama kararı aldım” diyerek gazetecilerin sorularını bir kez daha yanıtsız bıraktı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.