1453’te ölen bir meksikalı, hayatı boyunca hangisini yemiş olamaz?

Hangisi “geçici bir çözümle durumu kurtarmış görünmek” anlamındaki bir deyimdir?

Hangi şehirdeki metro istasyonu sayısı diğerlerinden daha fazladır?

Özellikle hamamlarda aydınlatmayı sağlayan kubbe üzerindeki cam pencerelere ne ad verilir?

HSK Ağustos dönemi terfi sonuçlarını açıkladı

Gündem Haberleri 24 Ekim, 19:45'de eklendi
HSK Ağustos dönemi terfi sonuçlarını açıkladı

Hakimler ve Savcılar Kurulu olan HSK 2.dairesi, ağustos dönemi terfi çalışmalarını sonuçlandırdı. 2 bin 576 adli, 360 idari yargı hakimi ile 1609 Cumhuriyet savcısını kapsayan terfi çalışmaları sonuçları adaylar tarafından merak ediliyor.

HSK TERFİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

HSK Terfi çalışmalarını sonuçlandırdı. Adli ve idari yargı hakimleri ile cumhuriyet savcılarına ait derece terfi, itibari terfi, birinci sınıfa ayrılma, birinci sınıf olma, puan inceleme sonuçları belirlendi. Sonuçlar HSK’nin resmi intenet sitesi üzerinden yayınlanacak.

Sonuçlar heyecanla beklenirken HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, kendi resmi twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Mehmet Yılmaz, 2 bin 576 adli, 360 idari yargı hakimi ile 1609 Cumhuriyet savcısını kapsayan ağustos terfi çalışmaları sonunda, haklarındaki bilgi ve belgelerden mesleğin birinci sınıfına ayrılacak düzeyde temayüz ettikleri kanaatine varılan 89 adli, 11 idari yargı hakimi ve 40 Cumhuriyet savcısının birinci sınıfa ayrılmasına karar verildiğini, terfi sonucunda 77 adli, 41 idari yargı hakimi ve 35 Cumhuriyet savcısının da birinci sınıf olmasına karar verildiğini twitter üzerinden bildirdi.

Mehmet Yılmaz tüm meslektaşlarını sosyal medya hesabı üzerinden kutladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.