Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Volkswagen 2020 Golf 8 tanıtıldı! İşte Yeni VW Golf 8 özellikleri ve fiyatı

Teknoloji Haberleri 24 Ekim, 19:17'de eklendi
Volkswagen 2020 Golf 8  tanıtıldı! İşte Yeni  VW Golf 8 özellikleri ve fiyatı

17 sene önce dünya devi firma Volkswagen tarafından piyasaya sürülen Golf, 8. Kez yenilenerek kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya devam edecek.

Bugüne kadar belirli bir çizgi üzerinden katederek müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam eden Golf hakkında yeni bilgilerin ortaya çıktı.

Golf 8 Nasıl Görünecek?

Elde edilen ilk casus fotoğraflara bakılarak aracın iç ve dış görünümü hakkında en azından genel bilgilere erişim sağlayabiliyoruz. Fotoğraflara bakıldığında Golf 8’in bir önceki modeline göre daha keskin çizgilere sahip olacağı ve bu şekilde biraz daha spor bir tarz elde edeceğini görüyoruz.

Far kısmına gelindiğinde kayan sinyal ve LED teknolojisinin olacağı anlaşılmakta.

Asıl değişimin iç bölümde olacağının beklenmesi üzerinde dikkatler de iç bölümden gelen fotoğrafların üzerine kaydı. İç bölümde dijital bir gösterge ile büyükçe bir ekranın olacağı görülmekte. Yeni konsol tasarımı, aracın yalnızca dışardan değil aynı zamanda içerden de sportif bir havaya bürünmesini sağlayacak.

Golf 8’de son derece kaliteli malzemelerin kullanılması ve vrue döşeme yapılması, onu çok daha alımlı hale getirecek.

Motor Seçenekleri

Önceki modeline göre daha hafif olacak olan Golf 8’in aktif silindir kapama özelliği ile 1.5 TSİ motora sahip olacağı ifade edildi. Başlangıç seviyesinde 1.0 TSI motor ile gelecek olan araç, dizel seçenekler olarak da 1.6 ve 2.0 TDI motorlar ile kullanıcıların tercihine bırakılacak. 6 ileri şanzımana sahip olan Golf 8 manuel ve DSG 7 ileri otomatik olarak gelecek.

Golf 8 Ne Zaman Tanıtılıyor?

Volkwagen’in yeni favori aracı haline gelecek olan Golf 8 bu senenin Haziran ayından itibaren üretilmeye başlanacağı ifade edilmişti. Aracın ilk defa Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenmekte…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.